HİZMETLERİMİZ

A’DAN Z’YE TÜM DİJİTAL DÖNÜŞÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN YANINIZDAYIZ

SAP Gold Partner’i olarak; geçmişi, bugünü ve geleceği aynı anda düşünme kabiliyetimizle, müşterilerimizin dijital dönüşüm yolculuklarında öncü ve farklı çözümler sunuyoruz. Dijital dönüşüm sürecinin en önemli halkası olan IoT projelerimizle de, makine ve sistemlerin dünyasına bağlanan esnek tedarik ağları oluştur yükselen müşteri beklentilerini karşılamanız için sizden biri gibi çalışıyoruz. Vçözümler olarak sunduğumuz ve tamamı Vektora’nın deneyimli yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş 20’ye yakın özel çözümümüzle de, tak – çalıştır uygulamalarımızı sizlerle buluşturuyoruz.

7/24 Veri Aktarımı İzleme ve Yönetim Hizmeti

Sistemlerin canlı kullanımları sırasında, düzenli veri güncellemeleriyle desteklenmesi gerekir. Kullanılan veri ambarı, raporlama gibi BT sistemlerinde, veri güncellemelerinin doğru ve düzenli olarak yapılmaması, bu sistemler üzerinden alınan raporlardaki bilgilerin eksik ya da yanlış olmasına neden olur. Özellikle, işlem yoğunluğunun yüksek olduğu endüstrilerde, verilerin zamanında ve doğru bir şekilde aktarılmaması, yönetsel ve stratejik kararların alınması gibi kritik süreçlerde aksamalara neden olur. Bu türdeki veri aktarımlarının 7/24 takibi ise düzenli efor ve iş takibini gerektirmektedir. 


Vektora olarak, veri aktarımlarının izlenmesi ve yönetimi konusunda destek veren ekibimiz ile beraber, verilerinizin düzenli aralıklarla takibini ve kontrolünü yapıp, sistemlerinizdeki verilerin güncelliğini sağlıyoruz. Böylece, BT ekipleriniz sistemin yürütülmesine ilişkin sorunlara değil, sistemin geliştirilebilecek noktalarına odaklanabilir. Farklı sistemler arasındaki düzenli veri aktarımı ve güncellemelerle ilgili kontrol ve yönetim ihtiyaçlarıyla Vektora olarak bizler ilgilenirken, sizler raporlamalarınızı her zaman güncel ve doğru veriler üzerinden yapabilirsiniz.  
 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım