Zaman ve Katılım Yönetimi

Zaman ve Katılım Yönetimi

SAP ERP yazılımının insan kaynakları modülü için sunduğu çözümler arasında zaman yönetimi de yer almaktadır. Zaman yönetimi alt modülü sayesinde personel giriş/çıkış takibi, çalışma sürelerinin kontrolü ve raporlanmasıı, çalışanların günlük ve saatlik devamsızlarının  takibi, çalışanların izin hakedişlerinin takibi, vardiya planlaması, personellerin vardiyalarına ve giriş/çıkış saatlerine göre çalışma süreleri ve fazla mesailerinin hesaplanıp oluşan puantajın bordroya aktarılması verimli bir şekilde yapılabilmektedir. Kolay ve etkili raporlama imkanı SAP zaman yönetimi ile mümkündür.

SAP sisteminin sunduğu standart çözümlerin yanında firmalara özgü süreçlerin ve geliştirmelerin yapılmasına da zaman yönetimi modülü imkan sağlamaktadır.

AVANTAJLAR

  • SAP Zaman yönetimi, firmaların ihtiyacına göre yaygın olarak kullanılan Personel Devam Kontrol Sistemleri(PDKS) ile kolay ve hızlı bir şekilde entegre olabilmektedir.
  • Tüm bunlara ek olarak en büyük avantajları şirket içerisindeki personel devam/devamsızlık hareketlerinin takibinin ve puantaj hesaplamalarının daha sistematik ve organize bir şekilde yapılabilmesi, kullanım kolaylıği ile bu süreçler için gerekli teknik personel sayısının azaltılarak personel maliyetinin azaltılması ve verimliliğin arttırılmasına katkıda bulunması olarak gösterilebilir.
webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım