S/4HANA CLOUD

S/4HANA CLOUD

AKILLI BULUT ERP ÇÖZÜMÜ SAP S/4HANA CLOUD İLE İŞİNİZİ GELECEĞE HAZIRLAYIN  

Haftalar içerisinde canlıya geçebildiğiniz, en son yeniliklerden eş zamanlı faydalanabildiğiniz, hızlı kullanıcı uyarlamaları yapabildiğiniz, bakım ve versiyon yükseltme maliyetlerinin olmadığı ve diğer uygulamalarla yüksek entegrasyon yeteneği olan bir platform düşünün. Akıllı Bulut ERP çözümü SAP S/4HANA Cloud ile bunların hepsine, hem de daha düşük maliyetle sahip olmak artık mümkün. Herhangi bir donanım maliyeti ya da altyapı gereksinimi olmadan işletmelere dijital dönüşüm yolculuklarında hız ve kolay hareket kabiliyeti kazandıran SAP S/4HANA Cloud, % 100 bellek içi veri yönetimi ile, analitik işlemleri kolayca birleştirir ve kullanıcılara gerçek zamanlı analiz sağlar.

SAP S/4HANA Cloud ile birlikte, süreçlerinizi akıllı hale getirirken, bütün işletme sahalarınız en yeni ve en başarılı uygulamalar ve inovasyonlar sayesinde düzenli ve otomatik olarak güncellendiği için, dünyanın her yerinde bulut hızıyla sistemi devreye almanızı ve faaliyetlerinizi kolayca yürütmenizi sağlar. 

NEDEN SAP S/4HANA CLOUD?

SAP S/4HANA Cloud ile birlikte süreçlerinizi kolayca sadeleştirebilir, kurumsal içgörüleriniz için canlı analizler sunabilir ve gerçek zamanlı platformlara erişebilirsiniz. İşinizi anında değere dönüştürerek finansal süreçlerinizi sadeleştirip bulutun gücünden faydalanabilirsiniz. 

 

 SAP S/4HANA Cloud’un önceden tanımlanmış iş senaryolarıyla birlikte, uçtan uca işlem yapmaya hızla başlayabilir ve performansınızı iyileştirebilirsiniz. 
 Yeni uygulamalar oluşturabilir, mevcut uygulamalarınızı değişen ihtiyaçlara göre uyarlayabilir, süreçlerinizde maksimum esneklik elde edebilirsiniz.
 İş süreçlerini otomatik ve birbirleriyle uyumlu hale getirdikçe, gelişmiş analizlerin yanı sıra hızlı işlemler de gerçekleştirerek paydaşlarınıza anlık bilgi verebilirsiniz.  
  S/4HANA Cloud ile güncelleme, bakım ve bitiş çizelgelerini planlama ve gerçekleştirme gerekliliği ortadan kalktığı için performansı iyileştirip artırmaya zaman ayırmaya başlayabilirsiniz. 
  SAP S/4HANA Cloud ile tedarik süreçlerinizi de ihtiyacınıza göre düzenleyebilirsiniz.

 

SAP S/4HANA CLOUD İLE AVANTAJLARI YAKALAYIN

  Tüm iş süreçlerinizi birbiriyle entegre edebilir, gerçek zamanlı verileri eyleme dönüştürebilir ve çalışanların üretkenliğini artırabilirsiniz.
  Altyapı, uygulama, bakım ve iyileştirmelerle ilgili önemli maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz.
  Makine öğrenmesi ile güçlendirilmiş AI teknolojisini kullanma yeteneğine sahip olabilirsiniz. 
  Dijital sorunları çözmek için canlı verileri ve analitiğin gücünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. 
  Tahmine dayalı analizlerle, veriye dayalı kararlar verebilirsiniz.
  ERP’yi daha akıllı hale getirip işletmenizi dönüştürerek rakiplerinizden farklılaşabilirsiniz. 
  Otomasyonu ve inovasyonu artırıp bütün SAP yazılım yatırımlarınızdan yeni iş değerleri elde edebilirsiniz.

 

SAP S/4HANA Cloud kullanan şirketler kayda değer ekonomik kazanımlar elde ettiklerini belirtiyor:

 

 

ERP’nin yıllık maliyetlerinde %80’e varan azalma

 

18 aydan kısa bir süre içinde yatırımların medyan geri ödemesi 

​​​​ 

Beş yıl içinde tahmini 5 milyon $’dan fazla donanım tasarrufu

 

Mali kapanış döngülerinde %75’e varan hızlanma

 

Analiz ve raporlamaya harcanan emekte %30’un üzerinde azalma

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım