Roll Out Projeler

Roll Out Projeler

Roll Out (Yaygınlaştırma) Projesi Nedir ?

Roll Out (yaygınlaştırma) projeleri, bir şirketin veya şirketler topluluğunun mevcutta kurulu olan SAP sisteminin, farklı bir ülke ve/veya bölgede yaygınlaştırılması anlamına gelir. Roll Out (Yaygınlaştırma) projelerinin amacı, ana şirkette kullanılan kurumsal modelin bütünlüğünü koruyarak, yurt dışında yer alan bağlı şirketlerin yerel gereksinimlerini tam olarak uygulayabilmektir. Vektora olarak hayata geçirdiğimiz 10’un üzerindeki Roll Out proje tecrübemiz sayesinde, hem yurtdışı şirketlerin Türkiye Roll Out projelerini, hem de Türk şirketlerin yurt dışı Roll Out projelerini yürütüyor ve tüm yapıları merkezileştiriyoruz.

Başta satış, satın alma, sevkiyat ve finans olmak üzere, üretim ve tüm e-dönüşüm süreçlerinin A’dan Z’ye tek bir merkezi yapıda ve bütüncül olarak yönetilmesini sağlıyoruz.

 

Roll Out (Yaygınlaştırma) Projesinin Avantajları Nelerdir ?

İş birimleri, kendi küresel standardını takip ederken aynı zamanda faaliyet gösterdiği belirli ülkenin yerel düzenlemelerine de uymak zorundadır. Roll Out (Yaygınlaştırma) projesi sayesinde, hali hazıda kurulu olan SAP sistemi, coğrafi konumdan kaynaklı regülasyon ve pazarın dinamiklerinine göre yeniden kurgulanarak yaygınlaştırılır ve kurgulanan süreçler tek bir sistem üzerinden kontrol edilebilir hale gelir.

    Sürdürülebilen ve geliştirilebilen konsolide iş modeli 
    Muhasebede kurumsal standartları karşılayan konsolide raporlama prosedurleri 
    Farklı lokasyonlardaki tüm şirketlerin faaliyet şeffaflığı ve tek sistem üzerinden yönetimi 
    Merkezileştirilmiş yapı sayesinde maliyet tasarrufu 
    Yeni projelere göre daha düşük danışmanlık maaliyeti 

Minimum Maliyet ile Yatırım Değerinizi Artırın

Vektora, Roll Out projeler ile finans, harcama ve lojistik operasyonlar dahil olmak üzere tüm ürün yaşam döngüsü boyunca kuruluşlarının tüm alanlarında uçtan uca süreçleri yönlendirmesine yardımcı olur. Şirketlerinin veri, insan kaynakları ve kurumsal varlıklar gibi kaynakları merkezileştirmesine ve iş süreçlerini iyileştirmek için bunlardan yararlanmasına olanak tanır.


Referanslarımız

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım