VEKTORA HAKKINDA

Vektora Hakkında

Dijital Dünyada İz Bırakan Yenilikleri Vektora İle Keşfedin

SAP Gold Partneri olan Vektora; 18 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi bakış açısı ile, dijital dönüşüm yolculuklarında müşterilerine verimliliği artırıcı, öncü çözümler sunan, yerli sermayeli bir teknoloji ve danışmanlık firmasıdır. Vektora, kuruluşundan itibaren gerçekleştirdiği uçtan uca çözümlerle “ilk ve tek” olma özelliği taşıyan pek çok projeye imza atmış ve bu projelerle yurt içi ve yurt dışından çeşitli teknoloji ödülleri kazanmıştır. Yenilikçi teknolojileri, müşterilerin ihtiyaçları ile ortak paydada birleştiren Vektora, müşterilerine sürdürülebilir ve karlı bir gelecek rotası çizme misyonu ile yoluna devam etmektedir.

TIMELINE

 • SAP Yılın Dijital Dönüşüm Ödülü - Sanko Holding

  İş Dönüşümü Kategorisi Grand Winner - Eczacıbaşı

  İş Dönüşümü Kategorisi Grand Winner - A101

  İş Dönüşümü Kategorisi Finallist - Borusan Otomotiv

 • SAP Quality Awards “Core Business Transformation” Kategorisinde:

  Bronz Ödül – KALE

  Silver Ödül - Borusan Otomotiv BOS4 SAP S/4HANA

  Bronz Ödül – Opet SAP S/4HANA

 • Kamu Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü – Kızılay Pusula

  İş Dönüşümü Kategorisi Silver - Tat Gıda

 • 2018 CONTACT CENTER WORLD ödülleri “En İyi Teknoloji İnovasyonu” Kategorisinde Dünya Birinciliği Ödülü – Vira Servis Saha Uygulaması

  Yılın SAP S/4 HANA Dönüşüm Ödülü, Conversion Metodolojisiyle yapılmış Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesi – Vestel Pazarlama

 • SAP EMEA Partner Excellence Ödülü

 • SAP Gold Partner

 • SAP Servis Partner

 • SAP Kanal Partner

 • Kuruluş

Vektora İle Bir Adım Önce, Bir Adım Önde…

Vektora, Türkiye’de SAP’nin Gold Partneri olarak müşterilerinin her türlü ​bilişim gereksinimini karşılamaya yönelik bilgi birikimi ile 15 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe hizmet veren, 300’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış sektörün köklü teknoloji ve danışmanlık firmasıdır.

Vektora; çoğunluğu kendi bünyesinde yetiştirilip sektöre kazandırılan 200’ün üzerinde yetkin danışmanıyla, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine uçtan uca çözüm sağlayan bir teknoloji danışmanlık firması olarak SAP’nin en büyük iş ortakları arasında yer almaktadır. 

Danışmanlık hizmetleri kapsamında ise; iş süreçleri danışmanlığı, bakım-destek hizmetleri, proje yönetimi, kullanıcı deneyimi (UX) ve etkileşim tasarımı (ID) danışmanlığı hizmetleri sunmakta olan Vektora, yurt içi ve yurt dışında önemli referans projeler gerçekleştirmektedir.

 

​Misyonumuz

İşletmelerin, teknolojinin hızıyla gerçekleşen sürekli değişime en hızlı şekilde adapte olmalarını sağlayarak, karlılık ve verimliliklerine artan oranda etki eden öncü ve yüksek kaliteli teknoloji servisleri sunmak.

Vizyonumuz 

Sektöründe yenilikçi, teknolojik çözüm ve hizmetleriyle öncü olan ve paydaşlarını dünyaya taşıyan ​global bir güç olmak.

Değerlerimiz

Evet dünya dijitalleşiyor ve biz de müşterilerimize dijital süreçlerinde yol haritası oluyoruz. Fakat bunu yaparken geleneksel olan karşılıklı saygı ve güven başta olmak üzere; müşteri odaklılık, kalite, sürekli gelişim ve ekip çalışması kültürümüzden de asla vazgeçmiyoruz.

Vektora'nın Başarı Hikayeleri

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım