SAP HANA

SAP HANA

Daha iyi kararları daha hızlı yaparak günümüz iş dünyasında stratejik olarak rekabet edebilmek önemli. Veri depolama optimizasyonu için veritabanı yönetim sistemi yazılımını karar vermeyi iyileştirmek öngörüler  kazanmanıza yardımcı olabilir.

Gerçek zamanlı veriler üzerinde yüksek hızlı işlemlerin yanı sıra gelişmiş analitikleri, çok kısa bir sürede, hızlı yanıtlar . SAP HANA platformu, önceden tanımlanmış verileri, gerçekleştirilmiş görünümleri ve operasyon ve karar destek sistemleri arasında veri çoğaltmasını ortadan kaldıran bir bellek içi veritabanı kullanır.

Sonuç: Parmaklarınızın ucunda gerçek zamanlı veri.

  • Uygulama servisleri
  • Gelişmiş analitik veri geliştirme
  • Bulut, Şirket için geliştirmeler

SAP HANA İLE YENİ FIRSATLARDAN YARARLANIN

SAP HANA teknolojisi, tüm veritabanını bellekte tutarak okuma/yazma hızını çok yüksek seviyede hızlandırmaktadır. Bu teknolojinin donanım ve yazılımı  bütünleşik olarak çalıştırarak veriyi normal bir hard diskten binlerce kat daha hızlı çalıştrmaktadır. SAP, bu teknolojinin çalışması için her donanımı değil belirli marka ve modelleri sertifikalandırmıştır.

IT süreçlerini basitleştirerek  maliyetleri önemli ölçüde azaltırken kullanıcılara yüksek performans sunmaktadır. Vektora HANA teknolojisine yaptığı yatırımlar  ve bu teknolojiye dedike çalışan uzmanları ile  bu alanda Türkiye’nin en güçlü kadrolarından  birisine sahiptir ve tamamladığı HANA projeleri ile bu alandaki uzmanlığını kanıtlamıştır.

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım