Finansal İşlemler

Finansal İşlemler

SAP Finansal Uygulamaları ailesi altında tahsilat yönetimi, ihtilaf yönetimi, kredi risk yönetimi, nakit ve likidite planlaması fonksiyonlarını sunmaktadır.

Tahsilat yönetimi ile müşteri faturalarınızın vade izlemesi, vade öteleme onay ve gerçekleştirme işlemlerini yönetebilirsiniz. Entegre yaşlandırma raporları ile müşteri yönetiminde karar almanızı kolaylaştırıcı veriler sağlamaktadır.

Kredi risk yönetiminin satış ve tahsilat modülleri ile entegre yapısı, dışarıdan sisteme aldığınız ya da sizin oluşturduğunuz risk derecelendirmelerine ve limitlerine göre satış işlemlerinizi kontrollü olarak yapmanıza olanak sağlar. Limit artırımı taleplerinin de onaylara tabi olarak izlenmesini sağlar.

Nakit ve likidite planlaması ile sistem üzerinde oluşmuş tüm nakit ilişkili işlem ve planlama (satış-satın alma sipariş ve faturaları, krediler ve diğer hazine ürünleri gibi ) verilerinin tek yerden raporlandığı ayrıca plan verilerinin de girilmesine imkan tanıyarak daha kesin bir nakit yönetimine yardımcı olur. 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım