HR Analitik ve Raporlama Çözümü

HR Analitik ve Raporlama Çözümü

HR Analitik ve Raporlama Çözümü Nedir ?

Çalışanlarınıza yaptığınız yatırımın iş sonuçlarını nasıl etkilediğini görmek ve daha iyi analiz etmek mi istiyorsunuz ?   Ya da yöneticilerinizin ortak bir veri anlayışına dayalı olarak daha gerçekçi kararlar vermesini sağlamanız mümkün mü ?  Vektora’nın deneyimli danışmanlık ekipleri tarafından oluşturulan HR Analitik ve Raporlama Çözümü ile bunların hepsi hatta daha fazlası artık mümkün !

HR Analitik ve Raporlama Çözümü sayesinde, başta SAP ve NON SAP sistemler olmak üzere farklı sistemlerde üretilen IK verilerinin tutarlı ve güvenilir bir şeklide tek noktada toplayabilir, özel olarak oluşturulan rapor ve dashboardlar üzerinden verileri anlık olarak analiz edebilirsiniz.  İhtiyaca göre özelleştirilebilen interaktif dashboard ekranları sayesinde veriye dayalı detaylı öngörüler elde ederek, hem zamandan tasarruf etmek ve hem de kararları daha hızlı alabilmek HR Analitik ve Raporlama Çözümü ile artık mümkün.

Neden Vektora HR Analitik ve Raporlama Çözümü ?İş Gücü Devir Oranı Raporları Sayesinde Sorunları Kolayca Tespit Edin !

İş Sağlığı ve Güvenliği kokpiti ile, iş yerlerindeki riskleri tamamen ortadan kaldırmaya ya da zararları en aza indirmeye, çalışanların çalışma koşullarının olumsuz etkilerinden korumaya, meydana gelen zararların derecelerini objektif, bilimsel ve etik yollarla tespit etmeye ve değerlendirmeye yardımcı olur.

​​Kariyer Hareketlerinin veriye dayalı takibi sayesinde, şirket içi ve çalışan verimliliğini artırma, hangi çalışanın daha fazla yetkinlik edinmesi, hangi çalışanın eğitim desteği almaya ihtiyacı olduğu gibi konularda destek sağlar.

Kaynak yönetimine ait özel ekranları sayesinde, şirket politikalarının farklılaşmasını ve bu politikaların etkinliğinin ölçülmesine olanak tanır. 

 

Kadro kullanım oranlarının detaylı takibi ile, şirket verimliliği için çalışan sermayesi katma değeri ve çalışan kapasitelerini izleyerek daha verimli operasyonlar için etkili bir sistem kurmaya katkı sağlar.

Zaman yönetimine ait özel ekranlar, fazla mesai süreleri ve maliyetleri kolaylıkla görmenizi sağlarken, yıllık izin kullanım oranları ve devamsızlık sürelerini de gerçek zamanlı olarak ulaşmanıza imkan sunar.

HR Analitiği ve Raporlama çözümü, şirket içinde insan kaynakları yönetimi alanındaki tüm verileri toplayarak İK yönetimindeki her bir süreç hakkında daha iyi bir bakış açısı geliştirmeyi amaçlar. Analitik, işletmenin daha stratejik bir konuma gelmesine yardımcı olurken mevcut sorunların çözülmesine ve gelecekteki etkinlikler için daha iyi planlar yapılmasına da katkı sağlar. 

 

HR Analitik ve Raporlama Çözümü İçerisinde Yer Alan Bazı Standart Uygulamalar

 İhtiyaca göre özelleştirilebilen analiz raporları 
 Yöneticilere özel olarak oluşturulmuş özet kokpitler
 Internaktif dashboard yapısı sayesinde farklı kırılımlardaki raporları tek ekranda görüntüleyebilme imkanı 
 Bütçe / Fiili personel maliyetleri analizleri için ihtiyaç duyulan standart rapor içerikleri 
 Standart IK metriklerine dayalı rapor ekranları 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım