SAP Uygulama ve Sistem Destek Hizmetleri (AMS) 

SAP Uygulama ve Sistem Destek Hizmetleri (AMS) 

 

Yeni dünya düzeniyle birlikte dijital dönüşüm projeleri, özellikle çevik olma yeteneği sayesinde işletmelerin rekabet avantajını artırmaya devam ediyor. Peki işletmeniz, herhangi bir “T” zamanında çıkan teknik bir problem karşısında, talebi anında karşılamak ve sistem sürekliliğini sağlamak noktasında aksiyonlar alabiliyor mu ?  

Vektora’nın deneyimli ve uzman destek ekibi ile, uçtan uca SAP danışmanlık hizmetlerini ihtiyaçlarınıza göre listeliyor, sistem ve uygulamaların 7/24 kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayarak, hızlı ve ölçülebilir çözümler sunuyoruz. Sadece bir SAP destek hizmetiyle de kalmayıp,  işletmenizin yeni teknolojiler ve yenilikçi çözümlerle operasyonel verimliliklerini artırıp, işletme maliyetlerinizi düşürebildiğiniz uzun vadeli stratejiler de oluşturuyoruz.  

Vektora olarak SAP Uygulama ve Sistem Destek Hizmetlerimizi (AMS)  tek bir model üzerinden yürütüyoruz. Bu modelle birlikte, 30’dan fazla müşterimize eş zamanlı destek vermeye devam ediyoruz. Bunun yanı sıra Basis destek danışmanlığını da, Standart Destek Hizmetleri kapsamında ayrıca değerlendiriyoruz. 

Neden Vektora Destek Hizmetleri (AMS)

 SLA standartlarında 7/24 destek hizmeti
 Her müşteri için özel destek yöneticisi
 Web ortamında talep yönetimi 
 Talep durumlarının analizi ve raporlanması:
 Uzaktan hızlı erişim 
 Müşteri tarafında sınırsız kullanıcı ile erişim imkanı 
 Uzman destek ekibi

 

 

Vektora Help Desk Sistemi 

Vektora olarak SAP Uygulama ve Sistem Destek Hizmetlerimizi ( AMS ) Vektora Help Desk sistemimiz üzerinden yönetiyoruz. Vektora Help Desk, tüm destek müşterilerimiz için tek kontak noktasıdır.  HelpDesk almış olduğu biletleri belirtilen servis seviyelerine göre işleme koyar ve ilgili bilet çözüldükten sonra uygulama tarafından e-mail gönderilir. Biletin ilk kaydının açılmasından çözülmesine kadar geçen sürecin koordinasyonu Vektora Helpdesk sorumluluğundadır. 

Vektora Destek Hizmetleri ( AMS )
  Proje ekibinden ayrı sabit destek kadrosu
 OTRS ile desk yazılımı yönetim ve monitoring
  Itil uyumlu hizmet süreçleri
 HelpDesk çözüm veritabanı
 Aylık Hizmet Raporları

Destek Müşterilerimizden Bazıları

 

SAP’nin uçtan uca destek standartlarından, sistemlerini geliştirmek isteyen kurumların elde edeceği kazanımlarla birlikte Türkiye’nin üretim sektöründeki ilk SAP S/4HANA projesi, Ortadoğu Rulman Sanayi’nde (ORS) gerçekleştirilen uzun soluklu destek hizmetleri sürecinden, hayata geçirilen SAP S/4HANA 1503’ten SAP S/4HANA 1909’a geçiş projesine kadar pek çok konuda bilgi edinebileceğiniz webinarımızın kaydı sizlerle!

Konuşmacılar: 
Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) Üretim Planlama Müdürü, SAP ve Dijital Dönüşüm Programı Yöneticisi I Dr. Alptekin Demiray 

Vektora Genel Müdür Yardımcısı I Mehmet Ali Uzun

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım