Vektora Cozum

SAP S/4HANA

SAP S/4HANA

Vektora Gorsel MockUp

SAP S/4HANA yeni nesil akıllı bir ERP çözümüdür. Şirketlerin, dijital dünyadaki her fırsatı yakalamalarını sağlayan SAP S/4HANA ile, günümüz zorluklarının üstesinden gelmek ve yarının fırsatlarını bu günden yakalayabilmek için, gelenekselden dijitale dönmenin tam zamanı. Esneklik, hız ve ileri teknolojinin sunduğu tüm avantajları tek bir platformda buluşturan SAP S/4HANA, daha doğru kararlar almanız için gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Finans süreçlerinizi dijitalleştirmek, tedarik zincirinizi kontrol altına almak, ürün yaşam döngülerini daha etkili bir şekilde yönetmek, sektöre özgü işlevselliğinizi geliştirmek ve daha fazlasına SAP S/4HANA ile sahip olabilirsiniz.

NEDEN SAP S/4HANA?

 • s4 hana hakkında

  S/4HANA daha doğru kararlar almanız için anlık ve gerçek zamanlı bilgi sağlar.

 • s4 hana ozellik

  Maksimum hızı ve tüm SAP çözümlerine kolay entegrasyonu sayesinde, tüm iş süreçlerinizdeki performansınızı artırmanıza imkan sunar.

 • neden s4 hana ozellik

  Kullanıcı alışkanlıkları çerçevesinde oluşturulan çok çeşitli Fiori ekranlarını seçmenize olanak sunar. Sadece bununla da kalmayıp, ekranların size özel olarak tasarlanmasına imkan sağlar.

 • neden s4 hana

  SAP HANA veri tabanı sayesinde, gerçek zamanlı raporlara çok daha hızlı erişme imkanı sunar.

SAP S/4HANA MERAK EDİLEN SORULAR

SAP S/4HANA, Şubat 2015’te piyasa çıkan SAP Business Suite ERP platformunun güncel versiyonudur.

Yeni nesil ERP çözümü SAP S/4HANA, hızı sayesinde dijital dünyaya ayak uydurmanızı sağlarken, SAP HANA veri tabanı sayesinde gerçek zamanlı verilere ulaşmanıza olanak tanır.

SAP S/4HANA büyük verimlilik artışları ve geleneksel işlemler için ileri düzey planlama sağlar.

Yarının fırsatlarını bu günden yakalamak için gereken tüm hız ve esnekliğe SAP S/4HANA ile ulaşmak çok kolay olsa da, SAP S/4HANA implementasyonu kapsamlı bir süreçtir.

Vektora olarak gerçekleştirdiğimiz 10’un üzerinde SAP S/4HANA projesi ile, mevcut ERP sisteminizi S/4HANA’ya ( Brownfield ) çevirmek ya da sıfırdan bir proje yapmak ( Greenfield ) konusunda size hizmet vermeye hazırız.

Haftalar içerisinde canlıya geçebildiğiniz, en son yeniliklerden eş zamanlı faydalanabildiğiniz, hızlı kullanıcı uyarlamaları yapabildiğiniz, bakım ve versiyon yükseltme maliyetlerinin olmadığı ve diğer uygulamalarla yüksek entegrasyon yeteneği olan bir platform düşünün. Akıllı Bulut ERP çözümü SAP S/4HANA Cloud ile bunların hepsine, hem de daha düşük maliyetle sahip olmak artık mümkün.

Herhangi bir donanım maliyeti ya da altyapı gereksinimi olmadan işletmelere dijital dönüşüm yolculuklarında hız ve kolay hareket kabiliyeti kazandıran SAP S/4HANA Cloud, % 100 bellek içi veri yönetimi ile, analitik işlemleri kolayca birleştirir ve kullanıcılara gerçek zamanlı analiz sağlar.

Teknik Mimari: SAP S/4HANA, HANA platformunda işlev gördüğü için HANA platformuna sahip olunmalıdır. Mevcut yazılımın güncelleme ihtiyacı olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Veri: Veri modelleri değiştiği için, tabloların yeni modele aktarılması gerekir. Bu yüzden  SAP S/4HANA projesine başlanılmadan önce, öncelikle mevcut sistemdeki verinin depolanıp, depolanmayacağına karar verilmelidir.

Uygulama: SAP S/4HANA yeni işlevsellikler sağlar. Fakat bazı işlevsellikler, eski sistem tarafından desteklenmiyor olabilir. Bu yüzden sistem kullanımı SAP S/4HANA’nın işlevselliğine uygun olmalıdır.

Kullanıcı Deneyimi: SAP S/4HANA, Fiori uygulaması ile beraber yeni kullanıcı deneyimi sunar. Gateway ile Fiori uygulamasına geçiş, mevcut kullanıcı rollerine güncelleme yapılmasını gerektirir. 

separator
vektora icon

Hız sayesinde dijital dünyayı yakalayın

Gelişmiş bellek içi platformu SAP HANA'da geliştirilen gerçek zamanlı kurumsal kaynak planlaması ile, hızlı kararlar vererek kusursuz yönetilen bir işletme haline gelin.

vektora icon

Esnek yapısı sayesinde rekabetçi gücünüzü artırın

SAP S/4HANA ile, gecikmeler, karmaşık modeller ve manuel olarak gerçekleştirilen süreçler gibi eski ERP uygulamalarıyla ilişkili sıkça yaşanan engelleri ortadan kaldırır.

vektora icon

Süreçlerinizi yenileyerek maliyetlerinizi azaltın

Pazarlama, satış ve hizmet ekiplerinin daha verimli çalışmasına, gelirleri artırmasına ve fırsatlara ivme kazandırmasına yardımcı olmak amacıyla operasyonlarınıza komple bir bakış elde edin ve müşteri iç görülerinden yararlanın.

SAP S/4HANA Ön Analiz

Teklifimizi Almak İçin Bizimle İletişime Geçin

İLETİŞİM
Vektora Ön Analiz

WEBINAR

BAŞARI HİKAYELERİ

vektora basari hikayesi Türk Kızılay SAP S/4HANA Başarı Hikayesi

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise sayılı insani yardım kuruluşlarından biri olan Kızılay, ile birlikte hayata geçirdiğimiz Kurumsal Otomasyon Projesi olan “Pusula”yı Türk Kızılay IT Direktörü Hüseyin Savaş anlattı..

vektora basari hikayesi Kale Grubu SAP S/4HANA Projesi Başarı Hikayesi

SAP Kalite Ödüllerinde ‘Business Transformation’ kategorisinde Bronze ödülün sahibi Kale Grubu Dijital Dönüşüm Projesini,  Kale Holding IT Direktörü Murat Erez başarı hikayesi videosunda anlattı.

vektora basari hikayesi TAT GIDA SAP S/4HANA Projesi Başarı Hikayesi

SAP Kalite Ödüllerinde Silver Winner’a sahip olan TAT GIDA SAP S/4HANA projesinin detaylarını Tat Gıda & Düzey Pazarlama CIO & CDO 'su Özgür Kakmacı başarı hikayesi videosunda anlattı.

ÖDÜLLERİMİZ

vektora odul icon

Yılın Dijital Dönüşüm Projesi - Gold

vektora odul icon

Business Transformation - Silver

vektora odul icon

Business Transformation - Bronze

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Alternate Text
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım