Gayrimenkul Yönetimi

Gayrimenkul Yönetimi

 

SAP Gayrimenkul ve Varlık Yönetimi ile, gayrimenkule dair uçtan uca tüm süreçleri SAP üzerinde yönetebilirsiniz. İnşaat, satın alma ya da kiralama ile portföyünüze eklediğiniz her gayrimenkulün edinim süreçlerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
 

Kiraya verdiğiniz gayrimenkul için sözleşmelerin teklif aşamasından başlayarak takibi ve sözleşmeye ilişkin kira hesaplama (ciroya bağlı, sabit, değişken vs.), ortak alan giderleri, enerji tüketim bedelleri takibi ve yansıtmaları, kritik tarihlerin takibi, faturalama, artış, fesih gibi tüm süreçlerin tek yerden yönetimini yapabilirsiniz.

Kiraladığınız gayrimenkul, (mağaza, şube .vs) için aday lokasyon tespiti aşamasından başlayarak, kira sözleşmesine ilişkin kira hesaplama (ciroya bağlı, sabit, değişken vs.), ortak alan giderleri, enerji tüketim bedelleri takibi ve yansıtmaları, kritik tarihlerin takibi, faturalama, artış, fesih gibi tüm süreçlerin tek yerden yönetimini yapabilirsiniz.
 

 

Satışını yaptığınız gayrimenkullere ilişkin , aday müşteri, talep edilen gayrimenkul özellikleri, satış sözleşmesi teklifi, satış sözleşmesinin takibi, faturalandırma, tahsilat, taksitlendirme gibi tüm süreçlerin tek yerden yönetimini yapabilirsiniz.

IFRS 16 - Kiralama Mevzuatına göre 01.01.2019 da başlayacak olan yeni kurallara uygun olarak tüm finansal kira sözleşmelerinin takibi, değerleme ve muhasebe kayıtlarının oluşturulması Gayrimenkul Yönetim Çözümü ile gerçekleştirilmektedir.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım