VEKTORALI OLMAK

ŞİRKETİMİZİN GELECEĞİNİ ÇALIŞANLARIMIZLA BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRİYORUZ

Vektora’da hayat, bilgi ve tecrübenin paylaşılmasıyla başlar ve tüm çalışanlarımızın bilgi ve deneyimlerini inovatif projelere dönüştürmesiyle devam eder. Vektora olarak, tüm çalışanlarımıza sürekli kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı yaratıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bir şirketin geleceği çalışanlarıyla birlikte şekillenir.

Vektoralı Olmak

Bir Vektoralı olarak neyi farklı yapmak istiyorsunuz?

Sizlere ilk sorduğumuz soru neyi farklı yapmak istediğiniz! Vektoralı olarak bizler değer ve fırsat yaratan, yeni köprüler kuran, bulunduğumuz eko sisteme katkı sağlayan ve teknoloji aracılığı ile dünyamıza gerçek ve pozitif etki yaratan bir grubuz. Bu güç ve inançla, teknolojiden faydalanılan her alanı, herkes için yaşanacak daha iyi bir yer haline getiriyoruz. 

Vektoralı Olmak

Vektora’da şirket verimliliği zincirinin en önemli halkasının çalışan mutluluğu olduğuna ve mutlu müşterinin yolunun mutlu çalışanlardan geçtiğine inanıyoruz.  Mutlu bir çalışma ortamı için olmazsa olmaz iki insani değer bizim için vazgeçilmezdir: “Karşılıklı Saygı ve Karşılıklı Güven” Onun dışında bizi ifade eden tüm değerlerimiz, yetkinliklerimiz ve kurumsal süreçlerimiz bu iki değeri baz alan şirket manifestosunun üzerine inşa edilir.  

Vektoralılar özgür, meraklı, tutkulu ve yaratıcıdırlar. Bireysel ve kurumsal şeffaflığa önem verirler. Birbirlerini destekler ve birlikte çalışmaktan zevk alırlar.  Hiyerarşi sadece karar mekanizmalarında kullanılır. Bunun dışında her seviyede sıkı ve doğru çalışmayla edinilen bilgi ve yarattığı değer, bir Vektoralının gerçek gücünü belirler.

Vektora’da Kariyer

Vektora Kariyer Mimarisi, kendi gelişim rotanızı belirleyecek şekilde esnek bir yapı üzerine kuruludur. İş bilginiz, tecrübeniz ve sahip olduğunuz yetkinlikler ile; ister iş ve insan yönetiminde, isterseniz de derinlemesine uzmanlık rotasında ilerleyebilirsiniz. Seçimlerinize göre eğitim ve gelişim planları ile sizleri sürekli destekleriz.

Vektora Etkinlikleri

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım