VRent Varlık Yönetimi Uygulaması

VRent Varlık Yönetimi Uygulaması

 

 

SAP teknolojilerini tamamlayıcı rollerde geliştirdiğimiz kendi çözümlerimizle; kuruluşunuza regülasyon, lokalizasyon ve esneklik kazandırmayı hedefliyoruz.

SAP ve SAP olmayan sistemlerinizle kolaylıkla çalışabilme özelliğine sahip olan VRent, taşınmaz kiralama ve kiraların takibi gibi işlemlerde gayrimenkul yönetim sürecini kolaylaştırırken, kolay entegre olabilme özelliğiyle de hızlı kullanım avantajı sağlar. 

VRent; üniversite, belediye ve vakıfların sahip olduğu gayrimenkullere dair bütün işlemlerin yönetimini kolaylaştıran bir Varlık Yönetimi uygulamasıdır. Bütün bu varlıkların; bilgilerini, durumlarını, işlemlerini tek ekranda kullanıcı dostu bir arayüzle toplar.

VRent Nedir?

Kuruluşunuza uygun kurgulanabilen parametrik yapısıyla, süreçleri tamamen sizin ayarladığınız şekilde yürütür. Bu yüzden, çeşitli gayrimenkullerin yönetimini yapan her boyuttaki kuruluşa uygundur.

Sözleşmelerinizi; 
muhataplarıyla, 
 başlangıç, bitiş, imza tarihleriyle, 
 açıklama ve notlarıyla, 
 ödeme bilgisi ve kayıtlarıyla, 
 kiracı adresleri ve kira tutarlarıyla, 
 nakit akışını da göstererek depolar

Gerektiğinde bu sözleşmelere kolayca erişebilmenizi sağlar.

​​​​​​Kendi yapınıza göre belirlediğiniz tüm anaverilerinizin işlem geçmişlerini ayrıca hizmetinize sunar. Taşınmazları, kiracıları, sözleşmeleri kategorize eder ve bunlara dair tüm işlemlere ve bilgilere de kolayca erişim sağlar.

Bünyenizde lojman ve kreş gibi, çalışanlarınıza “puanlandırma” üzerinden hizmet sunan yapıların hakkaniyetli kullanımı için çalışan puanlandırmasını yapar.

Bütün bu verileri, hem pratik ve hazır raporlar olarak hem de Devlet kurumlarına sunulmak üzere teamüllere uygun şekillerde hazırlar. Bu raporlar VRent’ten dışarıya aktarılabilir, Excel üzerinden kolaylıkla incelenebilir.

 

Vektora olarak, eski bilgilerinizi taşıyarak mevcut sisteminizi VRent’e geçirmek konusunda size destek oluyoruz. Proje kapsamında uzman kadromuzla çalışanlarınıza çevrimiçi eğitimler veriyor, kullanımınız süresince 7/24 destek sağlayarak, yıllık 7 saat danışmanlık hizmetini de sunuyoruz.

Demo Talebi için Tıklayın

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım