SAP HANA Data Management Suite

SAP HANA Data Management Suite

SAP dünyasında büyüyen verilere ek olarak, Teknoloji 4.0 vb. mimariler üzerinde oluşan verinin saklanması, analiz edilerek yorumlanması her geçen gün daha önemli bir ihtiyaç olarak işletmelerin karşısına çıkmaktadır. Özellikle de veri miktarlarının artması ile bu analiz aşamalarından mantıksal bir sonuç çıkarma işlemi gitgide daha da zorlaşmaktadır.

SAP’nin SAP HANA Data Management Suite ürünü, bu ihtiyaçları çözmek üzere oluşturulmuş bir ürün ailesini temsil etmektedir.

 

SAP DATA MANAGEMENT SUITE AVANTAJLARI

  • Hızlı veri işleme alanında SAP HANA veritabanı.
  • Veri akışını ve yönetimini kolaylaştıran, ek olarak veri analiz sürecini akıllı sistemlere dönüştüren, bulut veya yerel ortamda çalıştırılabilen SAP DATA HUB.
  • Tamamen SAP tarafından Bulut platformunda yönetilen, HADOOP ve SPARK tabanlı mimariyle esnek bir kullanım sunan SAP Cloud Platform Big Data Services.
  • Bulut üzerinde veya yerel olarak kullanılabilen, işletmelerin gereksinimlerini, veri akışlarını, iş süreçlerini uçtan uca tek bir platform üzerinde dizayn edebileceği WEB tabanlı SAP Enterprise Architecture Designer.

SAP veya SAP dışı veri kaynaklarından gerçek zamanlı veri analizi yapmaya imkan vermesiyle birlikte, SAP HANA Data Management Suite karar süreçlerinde etkin olarak kullanılabilecek, net ve güvenilir veriler üretmektedir.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım