VEKTORA'DAN HABERLER

VLE Elektronik SAP ERP Projesi Canlı Kullanımda!

Vektora, 2015 yılı Şubat sonunda üstün otomotiv standartlari ile desteklenen yüksek kalite ve teknolojiye sahip bir otomotiv elektronik üretim merkezi olan VLE Elektronik bünyesinde başladığı  SAP ERP projesini Ocak 2016'da canlı kullanıma aldı.

SAP ERP uygulamasının tüm finans, lojistik ve insan kaynakları modüllerinin sağlıklı bir şekilde devreye alındığı VLE projesi kapsamında, öncelikle grup şirketi olan Farba sisteminden  VLE sistemi ayrıştırıldı ve üzerinde analizler yapılarak VLE süreçlerine özel iyileştirme fırsatları çıkarıldı. Bir yandan da mevcut yürüyen sistem üzerinde SAP desteği verilmeye devam edildi. İyileştirme fırsatlarına istinaden yapılan uyarlama değişiklikleri, eklemeleri ve VLE sürecine istinaden özellikle lojistik modüllerinde tasarımı yapılan ek geliştirmelerle yürüyen ve canlı sistemi bozmayan, tam tersine bu sistemin etkinliğini ve verimliliğini artıracak başarılı bir proje ortaya koyuldu.

VLE Elektronik proje ekibinin ve Vektora danışmanlarının etkin desteği ve işbirliği ile sorunsuz yaşanan proje süreci için Vektora Proje Yöneticisi Nida Kılıç ve VLE Elektronik Proje Yöneticisi Erol Saltık: "VLE Elektronik proje ekibinin ve Vektora danışmanlarının etkin desteği ve işbirliği ile sorunsuz yaşanan proje süreci ve başarılı sonuç için pojede emeği geçen tüm VLE ve Vektora proje ekibi ve çalışanlarına, projemize destek veren FARBA yöneticilerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." dedi.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım