VEKTORA'DAN HABERLER

VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda!

Vektora, teknoloji devi Vestel’in  müşterilerine hem keyifli zaman geçirmeleri hemde Vestel ürünlerini deneyimlemeleri için sunduğu teknolojik kafesi Kafe Vesto için gerçekleştirdiği ”Kafe Vesto SAP Business One İmplementasyon Projesi”ni canlı kullanıma aldı. 2016 Eylül ayında başlayan proje, Kasım ayında başarıyla tamamlandı.

”Kafe Vesto SAP Business One İmplementasyon Projesi” ; SAP B1 implementasyonunu, B1’in SAP ERP entegrasyonu ile hesap planlarının ERP'den takip edilmesini ve SAP B1 YOKC (Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz) sağlanarak ödemelerin OKC cihaz ile alınmasını, Kafe Vesto kasa işlemleri için SAP Business One platformu üzerinde add-on olarak çalışan ve Vektora tarafından geliştirilmiş VEKOBİ POS ara yüzü uygulaması ve e-fatura/e-arşiv uygulamasını da kapsayan,  uçtan uca çözüm sağlayan önemli  bir proje olarak hayata geçti.

Türkiye’de SAP Business One çözümünde “SAP Recognized Expertise” sertifikasına sahip tek SAP iş ortağı olan Vektora, başarıyla hayata geçirdiği ”Kafe Vesto SAP Business One İmplementasyon Projesi” ile bu alandaki başarısını bir kez daha ortaya koydu.

“VESTEL, KAFE VESTO’da Tüm Süreçlerini SAP B1 ile Yönetiyor “

Beşiktaş mağazasında açtığı Kafe Vesto ile sektörde bir ilki gerçekleştiren VESTEL, Kafe Vesto iş süreçlerine uygun olarak uyarlanmış SAP B1 ERP sistemi ile satış, satınalma, stok yönetimi ve muhatap ilişkileri yönetimi gibi iş süreçlerini kolaylıkla SAP B1 üzerinden yönetebiliyor. Ayrıca Business One-SAP ERP entagrasyonu sayesinde satış-satınalma ve maliyet bilgilerini SAP ERP sistemine aktararak finansal işlemlerini SAP ERP üzerinden takip edilebiliyor. Kafe Vesto için uyarlanan e-fatura/e-arşiv uygulamalarıyla Kafe Vesto’lar, ÖKC cihazlarından E-fatura/E-arşiv mükelleflerine bilgi fişi basabiliyor ve E-fatura çıktısı alabiliyor yada elektronik ortamdan gönderebiliyor.

Kafe Vesto SAP B1 projesi ile ilgili bir değelendirmede bulunan Proje Yöneticisi Hale Selcanoğlu, projeyi ekip olarak büyük bir özveriyle yürüttüklerini ve yeni açılacak tüm Kafe Vesto’larda kullanılacak Business One çözümünün uyarlamasında da aynı özveriyle çalışacaklarını belirtti.Selcanoğlu, hem Vestel hem de Vektora’da  projede emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım