VEKTORA'DAN HABERLER

Vektora’nın Kalitesi Belgelendi !

Vektora; uluslararası belgelendirme ve denetim kuruluşu SGS tarafından Kalite Yönetim Sistemi (ISO9001:2015) belgesini almaya layık görüldü. 

Vektora’nın AR-GE ve Destek Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş şunları söyledi: “Bu belgelendirmeler kurumsallaşma ve küresel bir teknoloji şirketi olma yolunda önemli adımlarımız. Daha doğrusu attığımız adımların teyidi diyebiliriz. Bu açıdan memnunuz.

Aynı zamanda almaya hak kazandığımız bu belge ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun hizmet çözümleri ile karşılayıp, onların rekabette fark yaratmalarına öncekinden çok daha kurumsal katkılar sağlayacağız.

Almış olduğumuz kalite belgesi UKAS (United Kingdom Accreditation Service) akreditasyonu ile onaylanan bir belge. Bu da bizim küresel vizyonumuz açısından önemli bir destekleyici."

 

ISO9001:2015 Nedir?: ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, etkili bir kalite yönetim sistemini ifade eden bir standarttır.  Bu standardın gerektirdiği şartları sağlayan kuruluşlar belgeyi almaya hak kazanabilir. Bu belge sayesinde kurumun, müşteriye sunduğu hizmetlerin/ürünlerin uluslararası alanda kabul görmüş bir standarda uygun üretildiğini gösterir.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım