VEKTORA'DAN HABERLER

VEKTORA, SAP Forum İstanbul'un Ana Sponsoru!

Bu yıl 19.'su düzenlenen SAP Forum İstanbul, VEKTORA Ana Sponsorluğunda 15 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

SAP Forum İstanbul'da 18 salonda 120 sunum ve canlı demolar ile işletmelere işlerini dönüştürmek için sadeleşmenin gücünü nasıl kullanacakları anlatılacak.

VEKTORA, ana sponsoru olduğu SAP Forum İstanbul'da, Türkiye'nin önde gelen holdinglerinden Boyner Holding, Borusan Holding ve Zorlu Holding CIO'larını "CIO'ların Ajandası" isimli bir panelde buluşturacak ve SAP'nin basit, hızlı ve akıllı çözümlerini kapalı oda sunumları, açık oturumlar ve müşteri başarı hikayeleriyle anlatacak. 

"CIO'ların Ajandası" SAP Forum İstanbul'da Açılıyor

Vektora, SAP Forum İstanbul'da konuşmacı olarak Zorlu Holding CIO'su Murat Zeren, Borusan Holding CIO'su Ali Fuat Çötelioğlu ve Boyner Holding Omni-Channel Perakende & Teknoloji Direktörü Sedat Yıldırım'ın katılılacağı bir teknoloji paneli gerçekleştirecek. Panelde, iş dünyasının öncüleriyle  bugünün gerçeklerini geleceğin teknolojileri ile nasıl buluşturdukları, sektörlerinin yarınını nasıl okudukları ve sürekli gelişimi nasıl sürdürebildikleri konuşulacak. Modaratörlüğünü Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin'in yapacağı panel 12:10-12:50 saatleri arası Oditoryum Salonu'nda gerçekleşecek.

Boyner Grup, SAP Gayrimenkul Yönetimi Başarı Hikayesiyle SAP Forum Sahnesinde Olacak

Vektora'nın Boyner Grup bünyesinde gerçekleştirdiği SAP Gayrimenkul Yönetimi çözümünün kazanımlarını Boyner Grup Omni-Channel Retail Executive'i Gökhan Çapraz anlatacak. Boyner Grup iştirakleri bünyesinde kiralamaya söz konusu olan merkez ofis, depolar ve 500’den fazla mağazaya ait kira sözleşmelerinin, sözleşme şartlarının ve ilgili ödemelerin nasıl daha etkin yönetildiği ve projenin avantajları Boyner Grup başarı hikayesinde katılımcılarla buluşacak. Sunum 11:10-11:30 saatleri arasında Maçka Salonu'nda gerçekleşecek.

Ortadoğu Rulman Sanayi, S/4HANA ile Sadeleşmenin Gücünü Anlatıyor
 
Türkiye'de üretim sektöründeki ilk S/4 HANA projesi olma özeliği taşıyan Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) Sprint projesi SAP Forum İstanbul'da katılımcılarla buluşuyor. S/4 Hana Simple Finance proje deneyimine dair ORS'nin kazanımları ve ORS'nin S-Inovations yolculuğunda Simple Logistics planını SAP Forum  sahnesinde ORS Üretim Planlama Müdürü Alptekin Demiray anlatacak. Sunum 11:50 - 12:10 saatleri arasında Emirgan1 Salonu'nda gerçekleşecek.

SAP SuccessFactors ve SAP BPC Sunumları SAP Forum İstanbul'da Meraklılarını Bekliyor

Tüm çalışanların hayatını kolaylaştırmakla birlikte, özellikle daha hızlı yanıtlar almayı seven, yol haritalarını görmek isteyen bir nesil olan "y" jenerasyonunun beklentilerini karşılayacak bir çözüm olan SAP SuccessFactors'le ilgili bir sunum gerçekeleştirecek olan Vektora, iş hedeflerine uygun yeteneklerin yetişmesini sağlayacak olan  SuccessFactors'ün kurumsallığa katkısını bu kapsamlı sunumda anlatacak. Sunumu 14:30-14:50 saatleri arasında SAP HCM Uygulamaları Müdürü ve SAP Mentor Dilek Adak gerçekleştirecek. Forumda bir de açık oturumla yer alacak olan Vektora, oturumda şirketlerin gerçekçi, güvenilir ve hızlı UFRS raporlaması ihtiyaçlarına yanıt verecek ECC'ye entegre UFRS paketi ve BPC ile adım adım tüm UFRS sürecini katılımcılarla paylaşacak.

SAP Forum İstanbul'a  iş dünyasından, her sektörden 4000’e yakın profesyonel katılacak. 2015' in en çok konuşulacak BT etkinliklerinden biri olacak SAP Forum İstanbul için şimdiden yerinizi ayırtın.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım