VEKTORA'DAN HABERLER

SAP Kalite Ödüllerinde Çifte Mutluluk

Her yıl SAP Global tarafından SAP çözümlerinin en iyi şekilde implementasyonunu gerçekleştirmiş SAP müşterilerine verilen SAP Kalite Ödülleri (SAP Quality Awards) sahiplerini buldu. Vektora 1 Ocak itibariyle canlıya aldığı Kale Holding ve Bozankaya dijital dönüşüm projeleri ile hem Inovasyon hem de İş Dönüşüm kategorilerinde ödül almaya layık görüldü.

Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden Kale Grubu Şirketleri, Vektora iş ortaklığıyla birlikte “Dijital Dönüşüm Projeleri” kapsamında yer alan ve toplam 850 aktif kullanıcılı SAP Kurumsal Kaynak Planlama Projesi, İş Dönüşümü (Business Transformation) kategorisinde Bronze ödülünün sahibi oldu.

Türkiye'nin en büyük elektrikli otobüs, metro ve tramvay üreticilerinden biri olan Bozankaya ise, Vektora iş ortaklığıyla birlikte “Dijital Üretim Sistemi İzleme” projesi ile Inovasyon Kategorisinde Gold ödülünün sahibi oldu.

KALE Grubu Başarı Hikayesi

Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük eden Kale Grubu, 1 Ocak 2019 tarihi itibari ile Dijital Dönüşüm Projesini canlı kullanıma aldı. Proje detaylarını Kale Grubu IT Direktörü Murat Erez anlattı.

 

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım