VEKTORA'DAN HABERLER

Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor

"VEKTORA, SAP Forum İstanbul'da Nesnelerin İnterneti (IoT) ve SAP Teknolojisini Buluşturuyor."

Vektora “Dijital Çağ” temasıyla gerçekleşecek olan SAP Forum İstanbul’da, showcase alanında bulunacak "IOT Corner"da son zamanların adından sıkça söz edilen teknolojisi Nesnelerin İnterneti (IoT) standı açacak.

Bu alanda Step Teknoloji işbirliğiyle bir fabrika üretim alanı simülasyonu sergileyecek olan Vektora, üretim makinelerine yerleştirilmiş ve içlerinde özel yazılımlar bulunan sensör ve çipler yardımıyla makinelerden veri toplama ve bu verilerin SAP’ye aktarılıp değerlendirilmesi, analiz edilmesi ve SAPkarar destek istemlerine aktarılmasını içeren süreçleri canlı olarak göstererek, IoT ve SAPteknolojisinin birlikte kullanıladığı bir platformda katılımcılara harika bir deneyim yaşatacak.

Bu teknolojik gösterimin özellikle fabrikaların üretim, planlama ve  bakım müdürlerinin ilgilsini çekmesi bekleniyor. Fabrika üretim makinelerinden toplanan titreşim, ısı, iş emri, durma, yeniden başlama gibi verilerin, makinelerden direkt olarak doğru analiz edilebileceği bir sisteme aktarımı ve SAP'de analizinden sonra öngörülebilecek olası hataların önüne geçmenin üretim maliyetlerinde yaratacağı düşüş, asıl ilgi çekilmek istenen  nokta.

Endüstri 4.0 ve Nesnelerin İnterneti (IOT)'nin gündemden düşmediği üretim sektöründe, bu teknolojilerin üretimde kullanımının getireceği artıları yakından görmek ve daha ayrıntılı bilgi edinebilmek için SAP Forum istanbul'da ITO Corner'da Vektora standını mutlaka ziyaret edin.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım