VEKTORA'DAN HABERLER

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu VİTRAMİN Projesi Vektora ile Başlıyor

60 yıllık deneyimiyle, banyo ve karo ürünleri toplamında Türkiye’de pazar liderliğini elinde bulunduran  Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, SAP S/4 HANA Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile başlıyor. 1 Ocak 2021 tarihinde canlıya geçmesi planlanan ve Türkiye’nin en önemli dijital dönüşüm projelerinden biri olan Vitramin Projesi; SAP S/4HANA, C/4HANA ve BW/4 HANA, gibi yeni nesil SAP uygulamalarını içeriyor. 

Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubunun dijitalleşen dünyada yerini alarak daha verimli ve sürdürülebilir iş çıktıları sağlaması planlanan Vitramin Kick Off toplantısında, projenin hedeflerinden yol haritasına, kritik başarı faktörlerinden proje kapsamına kadar bir çok detaya yer verildi. Eczacıbaşı topluluğu içerisindeki ilk dijital dönüşüm projesi olma özelliği taşıyan Vitramin projesi iki fazdan oluşuyor. Projenin ilk fazı EYAP, Intema, VitraBAD ve VitraUK şirketlerini kapsarken; projenin ikinci fazı, BurgBad ve Vitra Santeknika şirketleri kapsayarak sistem içerisine alınmasıyla devam edecek.


Vitramin Kick Off toplantısında proje ile ilgili detaylı bilgiler veren Vektora Genel Müdürü Turgay Piyadeoğlu “ Projenin 15 aylık ilk fazını Backoffice ve Front-end olarak ikiye ayırdık. Backoffice tarafında operasyonel verimliliği artırmak için, ürün ve hizmetlerdeki katma değeri yaratmaya destek olacak SAP’nin en yenilikçi teknolojisi S/4HANA ürününün implementasyonunu gerçekleştireceğiz. Front-end tarafında ise, iç ve dış müşteriye yeni bir deneyim yaşatacak olan SAP C/4HANA ürün ailesi altındaki e ticaret, bulutta çalışacak satış, servis, pazarlama ve saha yönetimi uygulamalarını kullanacağız. Bu proje ile en temel hedefimiz, üretimden müşteriye kadar tamamen izlenebilir bütünleşik bir sistem oluşturarak süreçleri dijitalize etmek. Bu süreçte bizlere destek olacak Eczacıbaşı Bilişim, Felece, GoLive ve Improva’ya da teşekkür ederim.” diyerek sözlerini tamamladı.

KRİTİK BAŞARI FAKTÖRLERİ

Üst Yönetim Desteği

Standart Fonksiyonlara Uyum

Etkin Karar Alma Mekanizması

Risk Yönetimi

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım