SAP Cloud Platform

SAP Cloud Platform

Şirketlerin dijital dönüşüm senaryolarında bulut teknolojiler artık önemli bir yer kaplamaktadır. Bulut Teknolojileri ile işletmeler istedikleri uygulamalara, servislere ve altyapı hizmetlerine yatırım maliyeti olmadan istedikleri zaman erişebilmektedirler. SAP' nin bulut teknolojisindeki en önemli ürünü; SAP HANA veritabanı üzerinde çalışan SAP Cloud Platformdur.

SAP Cloud Platform; akıllı, yenilikçi bulut uygulamalarını oluşturmak geliştirmek ve yönetmek için temel platform hizmetleri ve birçok farklı servisleri sağlayan bulut tabanlı kurumsal hizmet platformudur (PaaS). SAP Cloud Platform, herhangi bir donanım maliyeti ya da altyapı gereksinimi olmadan ihtiyacınız olan uygulamayı hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde geliştirmenize yardımcı olarak dijital dönüşümü hızlandıracak şekilde tasarlanmıştır. Uygulamalar üzerinde istediğiniz esneklik ve kontrole olanak sağlamaktadır. İşletmeler SAP Cloud Platformda Big Data; IoT; Machine Learning vb. hazır uygulamaları kullanabilmektedirler.

SAP CLOUD PLATFORMU FARKLI KILAN ÖZELLiKLER

Açık Kurumsal Platform (Platform as a Service): Açık standartlar üzerine kurulu olan kurumsal hizmet platformudur. Bulut uygulamaları oluşturmanıza olanak sağlar. SAP Cloud Platformu, Cloud Foundry teknolojisi ile birlikte, herhangi bir programlama dili veya servisi kullanarak, tercih edilen bir hypercloud üzerinde çevik inovasyona olanak tanır. Yaklaşan SAP Cloud Platformu ABAP Ortamı ve SAP Cloud Platform Kubernetes Ortamı , bulut tabanlı yenilikleri desteklemek için tek bir platform altında çok sayıda geliştirme seçeneği sunmaktadır.

Dijital Dönüşüm: SAP Cloud Platformda yeni nesil uygulamaları hızla kurarak dijital dönüşümü hızlandırın.

Veri Yönetimi ve Analitik: Kapsamlı veri yönetimi ve gelişmiş analitik servisler. Gerçek zamanlı veri öngörümleri  ve bu verilerin uygulamalarda ve analizlerde kullanılması.

Entegrasyon: Bulut ve şirket içi uygulamalar arasındaki iş süreçlerini, kararları ve verileri gerçek zamanlı olarak güvenli sorunsuz şekilde yönetin. 

Genişletilebilir Çözümler: SAP Cloud Platform genişletilebilir özelliği ile iş uygulamalarınız için çözüm esnekliğini ve yenilikleri kullanın.

Kullanıcı Deneyimi: SAP Cloud Platform da uygulama tasarımı, geliştimesi  ve yönetimi ile kullanıcılarda dijital deneyimi oluşturun. 

SAP CLOUD PLATFORMU FARKLI KILAN ÖZELLIKLER

On-Demand Extension: Bulutta çalışan mevcut SAP çözümlerine bulutta çalışan eklenti uygulamalar geliştirme.

On-Premise Extension (Hybrid Solution): On Primede çalışan mevcut SAP çözümlerine bulutta çalışan eklenti uygulamalar geliştirme.

New Solution: İşletmelerin dijital dönüşümüne katkı sağlayacak, onlara çeviklik kazandıracak bulutta çalışan yeni uygulamalar geliştirme.

SAP Cloud Platform, bu 3 senaryo ile beraber; farklı altyapıların birbirleri ile entegrasyonlarını desteklemekle beraber entegrasyon sırasında gerekli bağlantı ve güvenlik ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktadır. SAP ve üçüncü parti yazılımlar  ile bağlantı kurabilmek için; API Management, Cloud integration, Cloud Connector, Odata Provisioning, Smart Data Integration vb.gerekli teknolojiyi kendi bünyesinde barındırır.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım