Vektora Cozum

VEKTORA BLOG

Micro Focus'un Gold Partneri Olduk!

 

Micro Focus, 40 yılı aşkın tecrübesi ve çeşitli teknolojik çözümleriyle dünyanın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren, uluslararası yazılım ve bilgi teknolojisi şirketidir.  

Başlayan iş ortaklığımız sayesinde, danışmanlığını yaptığımız/ yapacağımız SAP ve NON SAP projelerin, canlıya alınmadan önce test edilmesi ve sistem dayanıklılıklarının ölçülüp, genel performansın artırılması konularında tüm müşterilerimize kapsamlı bir hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Yazılım geliştirme ve Bilgi İşlem operasyonları aşamalarını birleştiren “DevOps” metodolojisini de sunduğu çözümlerde etkili biçimde kullanan Micro Focus;

 Canlıya geçiş aşamalarında karşılaşılabilecek potansiyel problemlerin henüz sürecin en başında fark edilip erkenden giderilmesi,
 Sistemlerin yoğun yüklemelere karşı daha sistematik hazırlanması,
 Stres testleriyle sistemdeki zayıf halkaların saptanması,
 Her yeni adımda kaliteyi ve işlevselliği amaçlayan yol haritalarının belirlenmesi,
 Yapılan ön çalışmalar sayesinde, optimum maliyet seviyesindeki stratejilere erkenden karar verilebilmesi,

için sunduğu işlevsel testler ve bu minvaldeki çeşitli diğer çözümleriyle Vektora’nın hizmetleri için kuvvetli bir dayanak olacak. 

Performans testlerinin yanı sıra sunduğu bilgi merkezi odaklı hizmetlerle de, kurum ve kuruluşlardaki tekrarlayan işlerin otomatizasyonu sağlanabiliyor. Bu kapsamdaki Micro Focus IT Operasyon Yönetimi Çözümleri, geliştirilmiş otomasyon ve analitik özellikleri ile kurumların servis odaklı yönetim dönüşümünde yüksek fayda sağlıyor. 

Micro Focus ve Vektora partnerliğinin; sektörde daha çözüm odaklı, daha uygun maliyetli ve daha “hazır” sistemlere olanak sağlamasını hedefliyoruz. 

 

Portföyümüze alıp tekliflerimize dahil etmeyi amaçladığımız bazı çözümler;


UFT One
Fonksiyonel test otomasyonu sağlar. Yapay zekayla beslenip hızlandırılan uygulama, kolayca test script’leri hazırlanmasına olanak sağlar. Fonksiyonel testlerini sistematik bir hale getirir.
UFT Developer
Tercih edilen IDE, dil ve test yapılarını kullanarak kolay test  otomasyon senaryosu oluşturmayı mümkün kılar.
UFT Mobile
Mobil uygulama testlerinin gerçekleştirilmesi için gereken cihazların yönetilmesini sağlar. Aynı zamanda  Amazon Device Farm üzerinden test araçlarına erişim sağlar, onları ihtiyaca göre yönetir.
LoadRunner (LoadRunner Proffessional)
Her boyuttaki işletme için yük testi hizmeti sunan uygulamadır. Hayli geniş yelpazede protokol desteğiyle performans testi senaryoları, uygulamaların farklı yükler altındaki performansını test eder ve raporlar.
StormRunner Load (LoadRunner Cloud)
Bulut tabanlı bir uygulamadır. Çok büyük yüklerin yönetilip senaryolarda kullanılabildiği, 10 dakikadan kısa sürede test çalıştırabilen pratik bir çözümdü. İsmine yakışır biçimde, test edilen sistemlerin üstünde bir fırtına yaratır ve her şeyi raporlar. 
Performance Center (LoadRunner Enterprise)
Mükemmeliyet merkezinin yönetimini kolaylaştırmayı ve kurumsal ölçekte standardizasyon sağlamayı amaçlayan performans mühendisliği yazılımıdır.
Data Center Automation X (DCAX)
Yeni nesil bir veri merkezi yönetimi sunmayı amaçlayan bu çözüm, kurum ve kuruluşlardaki tekrarlayan ve efor yönetimine negatif etki yapan işlemlerin IT çalışanlarının sırtından alınıp otomatize edilmesini sağlar. Çeşitli yazılımların kurulum, konfigürasyon, yama geçişi, sürüm yükseltme ve uyumluluk kontrollerini kolayca sonuca bağlar.
Hybrid Cloud Management (HCM)
Bulutta veya hibrit bir şekilde konumlanan veri merkezlerinin yönetimini sağlar.
Service Management Automation X (SMAX)
Problem çözümlerini kullanıcının kendi kendine bulabilmesini amaçlayan bu çözüm, servislerin ve IT personelinin düşük ölçekteki problemlere efor harcamamasını sağlamayı amaçlar.
Network Operations Management (NOM)
Ağ cihazlarının takibini ve denetlenmesini sağlar. MTTR’de (Mean time to repair) %50 ve maliyetlerde %80 azalma sağlamaktadır.
Operations Bridge (OpsB)
Bütün IT kaynaklarını, cihaz, işletim sistemi, veritabanı, uygulama ve servis seviyesinde izleyen ve verileri toplayarak konsolide eden sektörün lider çözümüdür. Veri gürültüsünü azaltır, problemleri tespit eder ve iyileştirir.

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım