BAŞARI HİKAYELERİ

Vestel SAP BW on Hana/BO-BI Başarı Hikayesi

15 yıla yakın süredir SAP ile iş birliği içerisinde olan Vestel, analiz ve raporlama ihtiyaçları için de SAP ile yoluna devam ediyor. Vestel Müşteri Hizmetleri, SAP ve Vektora ile birlikte SAP BW on HANA projesini 3 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirdi. Bu stratejik proje ile üst yönetimin ihtiyaç duyduğu analizler yüksek performans ile tek platformdan yapılabiliyor.

"Vestel Teknoloji Geliştirme Müdürü  - Melih Sarıkaya"

Vestel Müşteri Hizmetleri, SAP ve Vektora ile birlikte SAP BW on HANA projesini 3 ay gibi kısa bir sürede hayata geçirdi. Bu stratejik proje ile üst yönetimin ihtiyaç duyduğu analizler yüksek performans ile tek platformdan yapılabiliyor.

Vestel Müşteri Hizmetleri çalışanları tarafından kullanılan SAP BW on HANA üzerinde BOBI ürün ailesi tarafından gerçekleştirilen raporlamanın, Türkiye çapındaki 350 servis tarafından da kullanılmaya başlaması hedefleniyor. Vestel Müşteri Hizmetleri’nin yanı sıra Vestel bünyesindeki diğer şirketler de mevcut raporlama sistemlerini SAP BW on HANA platformuna taşıyacak.

• SAP BW on HANA

• SAP Business Objects BI Çözümleri: Web Intelligence, Dashboards, Analysis, Mobile BI, Explorer powered by HANA

              • Zorlu Holding bünyesindeki farklı süreç ve organizasyonlara sahip şirketlerde çok çeşitli SAP çözümleri ile yıllardır gerçekleştirilen başarılı projeler ve verilen destek

              • Vektora’nın SAP BW ve Business Objects BI çözümlerindeki deneyimli kadro.

Elektronik

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım