Vektora Cozum

VEKTORA BLOG

RISE with SAP Nedir?

RISE with SAP, işinizi size en uygun şekilde dönüştürmek için ihtiyacınız olan esnekliği ve size özel ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Buna ek olarak, sorularınıza cevap bulmanıza yardımcı olacak portalların da içinde bulunduğu yeni bir dönüşüm paketi olarak karşınıza çıkıyor. Kısaca RISE with SAP, şirketinize bir bulut çözümü entegre etmek yerine, size uygun çözümlerin hizmet altyapısıyla sunulduğu bütüncül bir pakettir.

Peki şimdiye kadar geleneksel yöntemlerle veri depolayan bir şirketin Bulut’a geçmesi ne kadar mümkün? Bu temel kaygı, SAP’nin yeni çözümü Rise with SAP sayesinde ortadan kalkıyor.


RISE with SAP 3 temel strateji üzerinde yükseliyor: Tek Teklif, Tek Sözleşme, Minimum Sahip Olma Maliyeti. 

Tek teklifte, yüksek ön yatırımlar yapmadan, dijital dönüşüm yolculuğunuzu tek bir pakette basitleştirmek için, ihtiyacınız olan çözümlere ulaşabilirsiniz. 

Tek sözleşmede, SLA, uygulama ve destek hizmetlerini yönetebilirsiniz. 

Düşük sahip olma maliyeti sayesinde, beş yıl içinde toplam sahip olma maliyetinde %20’ye varan azalma ile yatırımınızın geri dönüşünü daha erken alabilirsiniz.

Bugün, dönüşümün yönü belli: Bulut teknolojileri!

Dijital transformasyon, sürekli gelişen ve değişen bir kavram. Dünya, teknolojik gelişmeleri iş hayatına entegre ederek şirketler için çeşitli süreçleri işaret ediyor. Bugün, dönüşümün yönü belli: Bulut teknolojileri.

  Bulut, “veri depolama” yükünü şirketinizin sırtından alıyor.
  Bu sistemin sürekliliği, sektöründe öncü SAP eliyle sağlandığı için iş süreçleriniz daima güncel ve işler kalıyor. Yenilikleri, sizin yerinize biz takip ediyor ve sizinle paylaşıyoruz.
  Yüksek hacimli on-prem cihazlar ve sunucular yerine Bulut’ta depolanan veriler, hem cihazların bakım masrafını ortadan kaldırıyor hem de çevresel olarak katkı sağlıyor.

Vektora olarak, 20’den fazla dijital dönüşüm projemiz ve 18 yılı aşkın tecrübemiz ile, şirketinizin Bulut’a geçiş yolculuğunu uçtan uca yönetmek ve tüm bu dönüşüm sürecine destek olmak için yanınızdayız. 

 

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

 Önce şirketinizin Bulut’a geçişine dair aşamaları belirliyor, Readiness Check’le bu yolculuğa ne kadar hazır olduğunuza karar veriyoruz.
 Böylece temel korkulardan biri olan “köklü taşınma” gerginliğini sizinle beraber sırtlıyor ve en doğru yol haritasına birlikte karar veriyoruz. Şirketinizi tartıyor, Bulut’a hazırlıyoruz.
 Değişimin yönü kadar, hızı da önemli. Her şirket, yeni teknolojilere kendi hızında uyum sağlamayı tercih eder. Rise with SAP ile bu takvime siz karar veriyorsunuz. Biz örnekleri sunuyor, önerilerimizi yapıyoruz.

Neden RISE with SAP?

Bulut, bir tren misali bütün iş dünyasını dönüştürmeye ve tüm aşamaları kolaylaştırmaya başlamışken, RISE with SAP ile bu trende konforlu bir koltuk için “her şey dahil” biletinizi alabilirsiniz. Bu bilet sayesinde, yarının teknolojileri daha da hızlandığında bunun için hazır olacaksınız!

SAP S4/HANA ile potansiyeli en yüksek olan güncel ERP’yi şirketinize kazandıracak, süreçlerinizin sezgisel ekranlardan yönetilmesini sağlayacaksınız.

Hazırlık, taşınma, ve sonrası için tek sözleşme üzerinden anlaşacak, ekonomik ve hukuki sürecinizin daha hızlı ve kolay ilerlediğini göreceksiniz.

Depolama, arıza, plug-in gibi yeniliklerde sizin için en uygunlarını belirleyip onayınıza sunacağız; böylece kaynaklarınızı ve vaktinizi potansiyel gelişmelerin takibi için harcamayacaksınız.

SAP Learning Hub ile SAP’ye dair pek çok kaynağa erişebilecek, temel sorunlarınızın cevabını basit bir aramayla bulabileceksiniz.

SAP İş Ağı Başlangıç Paketi ile SAP ağındaki nice tedarikçiden iş zekasına kocaman bir SAP ekosistemiyle iç içe olacaksınız.

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım