Vektora Cozum

VEKTORA BLOG

Online Bankacılık Entegrasyonu

Vektora’dan, Türkiye’deki en kullanışlı Online Bankacılık Entegrasyonu ile Finansal Sisteminizi Anlık İzleme İmkanı!

Vektora Online Bankacılık entegrasyonu; anlık olarak bankadaki hareketlerin sistem içerisine kaydedilmesini sağlarken, tahsilatlarınızı anlık olarak sistem de görebilme ve müşteri risklerini anlık olarak takip edebilmenize olanak tanıyor. Vektora tarafından “tak çalıştır” bir paket çözüm olarak geliştirilen Online Bankacılık Entegrasyonu sayesinde, internet bankacılığıyla yapılan tüm işlemler SAP sistemi içerisine anlık olarak akıyor ve SAP TRM modülü ile senkron bir şeklide çalışabiliyor.

Online Bankacılık Entegrasyonunun bir diğer önemli faydası ise anlık nakit akış takibi. Firmanızın nakit akışını anlık olarak takip edebilmeniz, yapmayı planladığınız yatırımlara anlık olarak karar verebilme potansiyeli sağlarken, bir yandan da yapacağınız ödemeleri anlık olarak planlamanıza olanak tanır.

Vektora Online Bankacılık Entegrasyon çözümünün dijital dünyamızdaki en etkili avantajları ise ZAMAN, KONSOLİDASYON ve KARLILIKTIR!

ZAMAN

Banka hesaplarınıza gelen ödemeleri saniyeler içinde size bildirir. Gelen ödemeleri yine saniyeler içinde işleyerek zaman kayıplarını ortadan kaldırır. Tüm hesaplarınızdaki gün sonu bakiyeyi gösterir, tüm tahsilat ve ödeme hareketlerine online ulaşmanıza imkân tanır.

KONSOLİDASYON

Tüm bankalardaki nakit akış raporlarına alık veri aktarmanızı ve tek bir rapor üzerinden nakit aşık raporlarınıza ulaşabilmenizi sağlar.  

KARLILIK

Banka hesaplarınıza gelen ödemeleri işleme almak için harcadığınız iş gücü maliyetini minimize eder.
Tüm nakit akışını, kar-zarar durumlarını, gelir-gider hareketlerini online takip etmenize imkân tanır.

Online Bankacılık Entegrasyonunun İşletmenize Hangi Faydaları Sağlar ?

  • Banka Talimatlarınızı Anında Gönderin

Hangi bankada, hangi hesabınızda ne kadar paranız olduğunu tek tuşla görmek artık çok kolay. İşlem gerçekleştiğinde anlık bildirimlerle (Push Notification) haberdar olun ve takip eden faaliyetlerinize yön verin. Kontrol her zaman anlık ve sizde olsun.

  • Kullanıcı Rolleri Tanımlama

Size özel yönetim paneli ile tüm kontrol elinizde. Kullanıcı yönetimini ve yetkilendirme işlemlerini merkezi olarak kontrol edin.

  • Tek Platformdan Yönetim

İster şahıs firması, isterse uluslararası bir kurum, organizasyonunuzu tanımlayın, esnek ve güvenli finansal yönetimin avantajlarını ve rahatlığını yaşayın.

  • Tek Tuşla Muhasebeleştirin

Toplu ya da tek tek, tüm işlemlerinizi tek tuşla muhasebeleştirin. Dekontunu anında oluşturun banka mutabakatı yapmaktan kurtulun. Geriye dönük tüm işlemlerinizi tek bir ekrandan sorgulayın. Finansal süreçlerinizi hızlandırın, operasyonel giderlerinizi büyük oranda azaltın.

  • Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda

İstediğiniz bankadaki tüm mevduat ve kredi hesaplarınızı tek yerden takip edin. Hesaplarınıza para geldiğinde ya da işlemleriniz gerçekleştiğinde bilgilendirmenizi alın. İstediğiniz kişiyi istediğiniz detayda tek tuşla haberdar edin.

 

 

Tat Gıda & Düzey Pazarlama CIO&CDO Özgür Kakmacı’nın katılımı ile gerçekleştireceğimiz ONLINE BANKACILIK ENTEGRASYONU webinarımızı izlemek için tıklayın

 

Videoyu izlemek için tıklayın

 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım