Vektora Cozum

VEKTORA BLOG

Joule'un Gücünü Ortaya Çıkarın!

Joule'un Gücünü Ortaya Çıkarın!
Yapay Zeka, genellikle insan zekası gerektiren görevleri yerine getirebilen bilgisayar sistemlerinin geliştirilmesini ifade eder. Bu görevler arasında öğrenme, akıl yürütme, problem çözme, algılama, doğal dili anlama ve hatta konuşmayı tanıma yer alır. İş dünyasında ise Yapay Zeka, operasyonların, karar vermenin ve genel verimliliğin çeşitli yönlerini etkileyen dönüştürücü bir rol oynamaktadır.

Modern organizasyonların dinamik ortamında İnsan Kaynakları, başarının temel taşı olarak bulunuyor. İşletmeler verimlilik, yetenek gelişimi ve çalışan memnuniyetini ön plana aldıkça, İnsan Kaynaklarının rolü giderek daha önemli hale geliyor. Tam da bu noktada; SAP SuccessFactors, İnsan Kaynaklarının iş gücü yönetiminin karmaşıklıklarını yönetme biçiminde devrim yaratmak üzere tasarlanmış, oyunun kurallarını değiştiren yapay zeka yardımcısı Joule'ü kullanıma sundu!

Tüm çalışanlarınız için “en akıllı iş arkadaşı” olmaya aday !
Kuruluşlar dijital dönüşümü benimserken Joule, SAP SuccessFactors ekosisteminde İnsan Kaynakları mükemmelliğine yönelik yolculukta bir mihenk taşı olarak ortaya çıkıyor. Joule, ismine benzer şekilde, İnsan Kaynakları fonksiyonlarına enerji vererek yetenek yönetiminin karmaşıklıklarının üstesinden gelmede dinamik ve akıllı bir yol arkadaşıdır. 


Her sorunu Yapay Zeka ile çözebilecek!
Joule'ün zekası, İşe Alma, İzin Yönetimi, Sık Sorulan Sorular, Çalışan Kabulü, Geri Ödeme İşlemleri, Bordro Yönetimi, Çalışan Analitiği, İş görevlerinin ön taraması veya Toplantı Planlamaya kadar İnsan Kaynakları fonksiyonlarının tüm yelpazesini kapsar. Bu çok yönlülük, İnsan Kaynaklarının her sorununa yönelik bir çözüme sahip olmanızı sağlar. 


Ne dediğinizi değil, ne demek istediğinizi bilecek
Joule, aynı zamanda Sezgisel tasarımı ile kişiselleştirilmiş ve duyarlı bir deneyim sunarak kullanıcı ihtiyaçlarını öngörür. Böylece kullanıcı memnuniyetini de artırarak olumlu bir iş yeri ortamına katkıda bulunur. 

heart iconDaha Hızlı Çalışmanızı Destekler 

heart iconDaha Akıllı İç Görüler Elde Etmenizi Sağlar 

heart iconDaha İyi İş Çıktıları Üretir 

heart iconGüvenlik ve Veri Gizliliği Kapsamında Tam Denetim Sağlar 


Joule’den bir örnek;
Joule, yöneticinizden veya bir iş arkadaşınızdan geri bildirim almak istediğinizde size bu konuda yardımcı olabilir. Joule ile sohbete başlayıp yöneticinizden veya bir iş arkadaşınızdan geri bildirim talep ettiğinizde öncelikle isim benzerliği sorununu ortadan kaldırmak için aynı isimdeki kişileri ekrana getirir ve seçim yapmanızı talep eder. Daha sonra bu talebinizi detaylandırmak için geri bildirim başlığınızı sorar ve size detaylı geri bildirimler alabilmeniz için soru önerilerinde bulunur. Tercihinize göre bu sorulardan birini seçtikten sonra geri bildirim talebinizi yöneticinize veya iş arkadaşınıza iletir. Böylece, SAP SuccessFactors’deki sürecinizi hızlandırarak zamandan tasarruf etmenizi ve önerdiği sorularla detaylı geri bildirimler almanızı sağlar. 


İnsan Kaynakları Süreçleri için; adayları önceden tanımlanmış kriterlere göre otomatik olarak tarayabilir ve yalnızca teknik becerileri değil aynı zamanda kültürel uyumu ve diğer ilgili faktörleri de dikkate alarak en iyi eşleşen adayları önerir. Böylece İnsan Kaynakları profesyonellerine zaman kazandırır.  Kullanıcılara çeşitli süreçlerde rehberlik ederek karmaşık iş akışlarını düzene sokan Joule, temel İnsan Kaynakları işlevlerini gerçekleştirmek için gereken zamanı ve çabayı azaltır. Joule yalnızca görevleri basitleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda sürekli gelişen yetenek yönetimi ortamında kendisini organizasyonel başarı için bir katalizör olarak konumlandırarak İnsan Kaynaklarının stratejik etkisini de arttırmaktadır.


Sonuç olarak, Joule bir yapay zekadan daha fazlasıdır. Modern iş gücü yönetiminin karmaşıklıklarıyla baş eden İnsan Kaynakları profesyonelleri için stratejik bir dijital asistandır. Joule’ün yanlarında olmasıyla kuruluşlar verimlilik, hızlı yanıt verme ve çalışan memnuniyetinde yeni bir çağ açabilir.


Joule ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ! 
 

webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım