Sharepoint Portal

Sharepoint Portal

Microsoft SharePoint ile bilgiyi paylaşın, düzenleyin ve keşfedin

SharePoint Portal, şirket içindeki bilgi akışını kolaylaştıran Microsoft'un portal ve sosyal yazılım ürünüdür. Farklı departmanlar arasındaki süreçleri ilgilendiren formların yönetimi, SharePoint Portal üzerinde kolayca yapılabilmektedir. SharePoint listeleri (formları) sayesinde, tüm işleyiş dijital olarak devam ettiği için herhangi bir basılı malzemeye ihtiyaç kalmadan firma çalışanları aynı formattaki iş formlarını (masraf, izin, talep, çağrı kaydı vb.) web üzerinden doldurup, ilgili onaylayıcılara yönlendirebilmektedir.

Microsoft Gold partneri olarak Vektora, müşterilerinin iş birliğini kolaylaştıran, çalışanların katılımını artıran ve iş süreçlerini otomatikleştiren SharePoint çözümlerinden faydalanabilmeleri için SharePoint danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

SharePoint'i kurumsal platformunuz olarak seçtiginizde, aynı anda çeşitli hedeflere ulaşan bir dizi araç elde edeceksiniz. Basit iş akışlarını yönetmek, insan işbirliğini teşvik etmek, çalışma sürecinin kalitesini arttırmak ve çalışanların verimliliğini artırmak oldukça kolay bir hale gelecek. 

Neden Sharepoint Portal ?

Gerçek Zamanlı İşbirliği

Bölümler arası iletişimi yoğunlaştırmak veya dağıtılmış ofisleri birleştirmek isterseniz, SharePoint'i ekiplerinizi yönlendiren, çalışanların bağımsız girdilerini teşvik eden, güvenlerini ve bağlılıklarını  arttıran bir iş birligi motoru haline getirmenize yardımcı olabiliriz.

Süreç Odaklı Entegrasyon

SharePoint'in kurumsal çözümlerle bütünleşmesi, iş süreçlerinin sürekliliğini sağlayarak etkin kurumsal iş birliğini desteklemektedir. Vektora danışman kadrosu ile, ERP, CRM vb. kurumsal sistemlerinizle uyumlu olarak çalışan verimli bir iş birliği ortamı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

İş Akışları

SharePoint, iş süreçlerini kolayca etkin iş akışlarına dönüştüren bir araçtır. SharePoint danışmanlarımız, yeni iş gereksinimlerine uyum sağlamak ve iş stratejinizi adım adım hayata geçirmek için sıfırdan bir iş akışı geliştirerek veya mevcut iş akışı mantığını değerlendirerek iş akışı otomasyonunda size yardımcı olabilir.

Konsolide Bilgi

Yeni doğmuş bir fikirden, iyi düşünülmüs bir düşünceye, geçici bir düşünceden gerçek bir projeye kadar, SharePoint, ham bilgiyi bir şirketin en değerli varlığına dönüştürebilir. SharePoint uygulaması, bilgi varlıklarını oluşturmak, geliştirmek ve genişletmek, ayrıca karar verme sürecini kolaylaştırmak ve ekiplerin yeterliliklerini iyileştirmek için gerçek bir kayıt yönetiminden gerçek bilgi yönetimine geçmenizi saglayacaktır.

Vektora Sharepoint Portal

SharePoint Kurulumu Danışmanlığı Kapsamında Sunulan Hizmetler: 

 • SharePoint portal kurulumu, yedeklenmesi
 • Arama sunucusu kurulumu
 • Performans ve güvenlik ayarlarının yapılandırılması

SharePoint Form ve İş Akışı Danışmanlığı Kapsamında Sunulan Hizmetler :

 • Özel form oluşturma (Custom List)
 • Infopath formları oluşturma
 • SharePoint Designer ile standart (Sequential, State Machine) iş akışları (Workflow) oluşturma,
 • Visual Studio ile özel iş akışları oluşturma
 • Nintex Workflow ile iş akışları oluşturma 

SharePoint Belge ve Doküman Yönetimi Danışmanlığı  Kapsamında  Sunulan Hizmetler :

 • SharePoint klasörleme ve yetkilendirme
 • Doküman versiyonlama
 • Belge içi arama yapabilme
 • Web ve mobil cihazlar üzerinden erişim sağlama
 • Active Directory entegrasyonu ile Single-Sign-On erişimi sağlama vb. konularda danışmanlık
webinar iletişim
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım