Danışmanlık
 
 
Teknik Danışmanlık

Hizmet kapsamında, modüllerin üzerinde çalıştığı, SAP’nin en alt katmanını oluşturan ve sistem altyapısı olarak adlandırılan BASIS’in danışmanlığı bulunmaktadır. Vektora’nın BASIS danışmanları on yılı aşkın tecrübesi ile tüm SAP versiyonları üzerinde danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek bir çok başarılı projeye imza atmışlardır.

Teknik danışmanlık ile SAP sisteminde gerçekleşen fonksiyonlar;

Kullanıcı Yetkilendirme: Sistemdeki süreçlerin ve daha önce belirlenmiş rol ve profillerin analizi yapılıp, yetkilendirme için kullanıcı grupları oluşturulur, her bir grup için prosedürler belirlenir. Bu prosedürler izlenerek oluşturulan rol ve profiller ile kullanıcılar için daha kesin ve güvenli yetkilendirme sağlanır.

Rutin SAP Yönetimi: Deneyimle sabitlenmiş kontrol listeleri ile sistemin sağlıklı çalışmasını sağlayan günlük (veritabanı bakımı, vb.) işlerin otomatikleştirilmesi sağlanır. 

Artalan İşlerin Yönetimi: Var olan artalan süreçlerinin analizi yapılarak işlerin daha hızlı ve düzenli çalışması sağlanır.

Çıktı Yönetimi: Barkod ve Türkçe font destekli yazıcılar konusunda gerektiğinde yeni çıktı formatı tanımlanarak, her türlü çıktı sorunları çözülür. 

CCMS Uyarıları: SAP'nin kendi çözümü olan bu mekanizma, bütün sistemi parçalara ayırıp, her bir parça üzerinde belirli parametreler ile kontrol yapılmasına olanak sağlamaktadır. Sistem analizinden sonra belirlenen parametreler ile CCMS uyarıları mail veya SMS ile sistemdeki sorunları bildirir.

SAP Analizleri: Güvenlik, Performans ve Network analizleri ile sorun yaşanan noktalar için en uygun çözüm ile sistemin genel bir görüntüsü çıkartılır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım