HaberlerYılın En Önemli HR Etkinliği 16-18 Haziran'da Nice'te Gerçekleşecek
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Yılın En Önemli HR Etkinliği 16-18 Haziran'da Nice'te Gerçekleşecek
10 Mayıs 2015

Yılın en büyük İnsan Kaynakları (HR) etkinliği SAPinsider's HR 2015  bu yıl 16-18 Haziran tarihlerinde Fransa'nın beşinci büyük şehri ve turizm merkezi Nice'te gerçekleşecek.

Nice Acropolis Convention Center'da gerçekleşecek konferansta, iki gün süreyle konferans öncesi workshoplar ve birbirinden önemli oturumlar gerçekleşecek. SAP kullanan ve HR süreçlerinde mükemmelliğe ulaşmaya çalışan SuccessFactor kulanıcısı organizasyonlar için kapsamlı bir eğitim ve network olanağı sağlayan bu konferans aynı zamanda, katılımcılarına aynı yerde gerçekleşecek Financials 2015, BI 2015, HANA 2015, and GRC 2015 etkinliklerine de ayrı bir ücret ödemeden katılma imkanı da sunuyor.

VEKTORA HR Takım Lideri HR2015’te Konuşmacı Olarak Yer Alacak

Vektora HR Uygulamaları Takım Lideri ve SAP Mentoru Dilek ADAK, bu önemli etkinlikte konuşmacı olarak yer alacak. Adak, 18 Haziran’da 08:30 - 09:45  saatleri arası  Nice Acropolis Convention Center'da  SAP organizasyon yönetiminin temel işlem kodu olan PPOME'nin etkinliğinin arttırılması için gerekli olan ve çok da iyi bilinmeyen uyarlama detayları hakkında bilgiler içeren kapsamlı bir sunum yapacak. Sunum sonunda katılımcılara konu ile ilgili tüm anahtar uyarlama adımlarını içeren bir doküman sağlanacak.

Adak, bu konferansa konuşmacı olarak katılmanın kendisi için çok önemli olduğunu belirtti ve SAP HR ve Successfactors ile ilgili yenilikleri yakından takip etmek isteyen  tüm SAP HR profesyonelleri ve kullanıcılarının etkinliğe katılmasını önerdi.

Tüm detaylara konferans Ajandasından ulaşabilirsiniz.  

Bu liknten kaydınızı yaptırarak konuşmacı davetine özel 300€ indirim de kazanabilirsiniz.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım