Haberler'Y'eni Nesil Proje Yönetiminde Başarının Anahtarı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
'Y'eni Nesil Proje Yönetiminde Başarının Anahtarı
07 Eylül 2015

Vektora Proje Yönetimi ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, IT Network dergisi son sayısında bir röportajıyla yer aldı. “IT projelerinde de kimi zaman bir antrenör gibi 11 kişilik bir takımı yönetirsiniz kimi zaman bir orkestra şefi gibi belki 60’tan fazla kişiden oluşan bir orkestrayı. Ne kadar yetenekli oyunculara veya müzisyenlere sahip olursanız olun, iyi yönetmeyi bilmiyorsanız sonuç başarısız olur. Ya da en azından başarısızlıktaki en büyük pay sizin olabilir. Özellikle Y Kuşağının iş hayatında ciddi anlamda etkin olduğu bu dönemde” diyerek ‘Y’ kuşağının da önemine değinen Demirbaş, yeni nesil proje yönetimiyle ilgili sorulara cevap verdi.

Proje yönetimlerinde işi bilmenin yeterli olmayacağını, işin iyi anlaşılması, iyi anlatılması ve tüm proje paydaşları arasında iyi bir iletişim yönetiminin sağlanması gerektiğini dile getiren Demirbaş, en önemli hususun iletişim olduğunun altını çizerken, özellikle "y" kuşağıyla çalışılan bu dönemde iletişimin çok daha fazla önem kazandığını vurguladı.

Demirbaş, Vektora'nın sektörde önemli bir yer edinmesinin arkasında, en yeni teknoloji çözümlerinin ilk uygulayıcısı olmasının yanında teknoloji çözümlerini hayata geçirirken tüm proje paydaşlarının mutlu olacağı başarı projeleri hayata geçirmesinin de önemi olduğunu vurguladı.

 

Röportajın tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım