HaberlerVLE Elektronik SAP ERP Projesi Canlı Kullanımda!
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VLE Elektronik SAP ERP Projesi Canlı Kullanımda!
23 Ocak 2016

Vektora, 2015 yılı Şubat sonunda üstün otomotiv standartlari ile desteklenen yüksek kalite ve teknolojiye sahip bir otomotiv elektronik üretim merkezi olan VLE Elektronik bünyesinde başladığı  SAP ERP projesini Ocak 2016'da canlı kullanıma aldı.

SAP ERP uygulamasının tüm finans, lojistik ve insan kaynakları modüllerinin sağlıklı bir şekilde devreye alındığı VLE projesi kapsamında, öncelikle grup şirketi olan Farba sisteminden  VLE sistemi ayrıştırıldı ve üzerinde analizler yapılarak VLE süreçlerine özel iyileştirme fırsatları çıkarıldı. Bir yandan da mevcut yürüyen sistem üzerinde SAP desteği verilmeye devam edildi. İyileştirme fırsatlarına istinaden yapılan uyarlama değişiklikleri, eklemeleri ve VLE sürecine istinaden özellikle lojistik modüllerinde tasarımı yapılan ek geliştirmelerle yürüyen ve canlı sistemi bozmayan, tam tersine bu sistemin etkinliğini ve verimliliğini artıracak başarılı bir proje ortaya koyuldu.

VLE Elektronik proje ekibinin ve Vektora danışmanlarının etkin desteği ve işbirliği ile sorunsuz yaşanan proje süreci için Vektora Proje Yöneticisi Nida Kılıç ve VLE Elektronik Proje Yöneticisi Erol Saltık: "VLE Elektronik proje ekibinin ve Vektora danışmanlarının etkin desteği ve işbirliği ile sorunsuz yaşanan proje süreci ve başarılı sonuç için pojede emeği geçen tüm VLE ve Vektora proje ekibi ve çalışanlarına, projemize destek veren FARBA yöneticilerine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." dedi.

VLE Elektronik başarı hikayesine buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım