HaberlerVektora Yeteneğe Dokunmak İçin İKZ'de
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora Yeteneğe Dokunmak İçin İKZ'de
05 Şubat 2015

Vektora 24-25 Şubat 2015 tarihlerinde Avrasya’nın en büyük üniversite kariyer fuarı olarak düzenlenen İTÜ Kariyer Zirvesi'ne katılıyor.

İKZ’15 her yıl Şubat ayında düzenlenmekte ve reel sektörde faaliyet gösteren firmalara Atölye Çalışması (Workshop), Örnek Olay (Case Study) ile iş ve staj amaçlı Mülakatlar (Interview) yaparak ihtiyaç duydukları yeteneklere ulaşma şansının yanı sıra, üniversite öğrencileri arasında marka bilinirliliğinin arttırılması ve farklı sektörlerden uzmanlarla tanışabilme fırsatı sunmaktadır.

Avrasya’nın en büyük kariyer zirvesi İTÜ Kariyer Zirvesi (İKZ) bu yıl 28 Öğrenci kulübü ve 7 Proje Takımı ile birlikte “Yeteneğe Dokun" mottosu ile 3 yerleşke ve 6 ayrı birimde gerçekleştirilecek ve her yıl olduğu gibi reel sektör temsilcileri ve öğrencileri bir araya getirecek.

Vektora İnsan Kaynakları, İKZ’nin ilk günü olan 24 Şubat Salı günü İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde  Elektrik Elektronik Bölümünde, ikinci gün 25 Şubat Çarşamba İTÜ Maçka Yerleşkesinde  İşletme Bölümünde stant açarak öğrencilerle bir araya gelecek.

Vektora, son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar için hayata geçirdiği Vektora Akademi Programı'na İTÜ Kariyer Zirvesi süresince başvuranlar arasından çekilişle belirlenecek bir kişiye Vestel Venüs 5.0.X model akıllı telefon hediye edecek. 

Adaylar Vektora Akademi sayfasından başvuru formu doldurarak veya akademi@vektora.com adresine özgeçmişlerini göndererek Vektora Akademi Programı'na başvurabilirler.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım