HaberlerVektora, SAP Perakende Zirvesi'nin Bronz Sponsoru Oldu
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora, SAP Perakende Zirvesi'nin Bronz Sponsoru Oldu
21 Nisan 2015

Vektora, 14 Mayıs Perşembe günü, The Grand Tarabya Hotel’de gerçekleşecek 2015 yılının en büyük Perakende zirvelerinden biri "SAP Perakende Zirvesi"’nde Bronz Sponsor olarak yerini alacak.

Türkiye Perakende sektörü her geçen gün daha da gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Perakende sektörünün lider firmalarıda dünyada ve Türkiye'de perakende sektörünü yönlendiren teknolojik gelişmeleri, süreçlerine entegre ederek sektörün geleceğini yeniden şekillendiriyor.

Perakende sektörünün bilişim ihtiyaçlarına odaklanarak, şirketlerin daha düşük maliyetlerle daha hızlı hizmet vermesini sağlayamaya yönelik bir inovasyon yol haritası çizecek olan SAP Perakendecilik Zirvesi’nde; SAP Perakendecilik Çözümleri, Talep Tahminleme ve Yenileme, Moda Yönetimi Çözümü, SAP Successfactors ile Yeni Nesil IK Yönetimi, HYBRIS CRM Çözümleri, HYBRIS OmniCommerce Çözümleri, Elektronik Çözümler ve Perakendede Finansal Mükemmellik konularında sunumlar gerçekleşecek.

Hemen kayıt olun, bu önemli zirvede yerinizi alın.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım