HaberlerVektora, SAP Perakende Zirvesi'nin Altın Sponsoru
 
 
 
Vektora, SAP Perakende Zirvesi'nin Altın Sponsoru
26 Nisan 2016

Vektora'nın "Altın Sponsor" olarak yer alacağı SAP Perakende Zirvesi, 10 Mayıs 2016 Salı günü The Grand Tarabya Hotel İstanbul'da gerçekleşecek. 

Etkinlikte dijital dönüşümün en çok etkileneceği sektörlerin başında gelen perakende sektörünün verimliliğini arttırmaya yönelik çözümler paylaşılacak.

Zirve, açılış oturumuyla başlayacak. Sabah 09:30-10:30 saatleri arasında gerçekleşecek açılış oturumunda, Birleşmiş Markalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve Penti Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kariyo, Koçtaş Genel Müdürü Alp Önder Özpamukçu ve Koçtaş Bilgi İşlem Direktörü Orkun Süer yer alacak.

SAP Dijital Perakendecilik Çözümleri , Müşteri Deneyimi Çözümleri, Nesnelerin İnterneti ve Büyük Veri Yönetimi, Perakende Sektöründe SAP Bulut Çözümleri, Moda Yönetimi ve Üretimi Çözümü, Yeni Nesil İK Yönetimi ve Talep Tahminleme ve Yenilemenin konu başlıkları arasında yer alacağı etkinlikte  bir de panel gerçekleşecek.

Zirve paneli; "Perakende Sektörünün Liderleri"nde, A101 Operasyon Komitesi Üyesi Orhan Dağlıoğlugil ve Mavi Jeans Genel Müdürü  Cüneyt Yavuz yer alacak.

Kira Sözleşmeleri ve Alan Yönetiminde Tek Merkezden Yönetim

Boyner Grup, Zorlu Center AVM ve Vestel Pazarlama gibi Türkiye'nin önde gelen markalarında
SAP Real Estate Management projeleri gerçekeleştirmiş olan Vektora, Zirve'de kapsamlı bir SAP Real Estate Management sunumuyla yer alacak. 

Zirve  ajandasını inceleyin

Saat 15.00- 15:25 saatleri arasında Strateji Salonu'nda gerçekeleşecek sunumda; mağazalara ait kira sözleşmelerinin takibi, kira sözleşmelerine dair ödemeler ve diğer mali yükümlülükler, mağaza alanlarının yönetimi ve  mağaza içerisinde kiralanabilir alanların optimizasyon süreci yer alacak. SAP Real Estate Management alanında SAP Türkiye'nin sayılı iş ortakları arasında yer alan Vektora'nın proje deneyimlerini de paylaşacağı bu kapsamlı sunumda yer almak için Zirve'ye şimdiden kaydınızı yaptırın.

Online kaydınızı buradan yaptırabilirsiniz. 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım