HaberlerVEKTORA, SAP İnovasyon Forum'un Altın Sponsoru
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VEKTORA, SAP İnovasyon Forum'un Altın Sponsoru
18 Mayıs 2015

Vektora, 29 Mayıs 2015 Cuma günü Rumeli Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek yılın en önemli BT etkinliklerinden biri olan SAP İnovasyon Foruma Altın Sponsor olarak katılıyor.

SAP uzmanlarından bugünün trendlerini ve geleceğin teknolojilerini dinlemek ve vizyoner konuşmacılar ve sektörlerinde lider yöneticileri izlemek için önemli bir fırsat sunan forum, SAP’nin inovasyon yaklaşımının aynası olarak katılımcılarla buluşacak.

İnovasyon forumun konu başlıkları İnsan Kaynakları – SuccessFactors, Satış ve Pazarlama – Hybris, Tedarik Zinciri, Satınalma – Ariba, Finans – Simple Finance, Bilgi Teknolojileri – S/4HANA olacak.

VEKTORA, S/4HANA Simple Finance ve VESTEL SAP Mobil Platform Projesiyle İnovasyon Sahnesinde Olacak

Vektora iki önemli sunumla SAP İnovasyon Forum sahnesinde olacak. SAP’nin 2015 Nisan başında henüz lansmanını yaptığı yeni nesil ERP’si S/4HANA çözümünü, lansmanı yapıldıktan çok kısa bir süre sonra Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) bünyesinde kapsamlı bir proje ile hayata geçirmeye başlayan Vektora'nın, İnovasyon Forum sahnesinde yapacağı önemli sunumlardan biri "S/4HANA Simple Finance" olacak. Bu proje ile tüm SAP ekosistemi için örnek bir projeye imza atacak olan Vektora, proje deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Bu sunum özellikle S/4HANA projesi gerçekleştirmeyi düşünen  firmalara çözümü yakından tanıma fısatı sunacak.

Vektora'nın yine önemli projelerinden biri olan, Teknoloji Devi Vestel’in Vektora danışmanlığıyla hayata geçirdiği SMP (SAP Mobil Platform) projesini SAP İnovasyon Forum’da Vestel Elektronik A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürü Melih Sarıkaya anlatacak. Türkiye genelinde Vestel servislerinin yaklaşık 2000 saha personeli için SAP Mobil Platformunda servis hizmetleri uygulamasını kapsayan projenin sunumu saha servis hizmetlerinin otomatize edilmesi ve getirileri konusunda önemli bilgiler aktaracak.

Ajanda

SAP’nin inovasyon yaklaşımını, teknolojii trendlerini ve gelecek öngörülerini öğenmek için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan SAP İnovasyon Forum'a online kayıt olmak için: http://www.sapkayit.com/

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım