HaberlerVektora SAP Forum Ankara'daydı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora SAP Forum Ankara'daydı
09 Mart 2015

Vektora 5 Mart Perşembe günü Bronz Sponsor olarak SAP Forum Ankara'daydı. SAP Forum Ankara 5 Mart Perşembe günü JW Marriot Otel'de kamu ve özel sektör üst düzey katılımcılarının konuşmaları, global başarı hikayeleri, en yeni demolar ve uzman sunumlar eşliğinde gerçekleşti. 

Açılış Oturumu ve Ödül Töreni ile başlayan etkinlik, gün boyu uzman sunumları ile devam etti. Etkinlikte kamu ve özel sektörde e-devet dönüşümü, akıllı şehirler, enerji sektöründe SAP ile kurumsal dönüşüm ve bu dönüşümün dünyadan örneklerinin anlatıldığı önemli sunumlar yer aldı. Ayrıca Bilişimin Türkiye'nin kalkınmasındaki önemi ve katkısının anlatıldığı bir saatlik birde panel gerçekleşti. Panelde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı'ndan Dr. Güven SAK,TÜBİTAK Yazılım'dan Cemil Sağıroğlu ve SAP Türkiye Genel Müdür'ü Zeynep Keskin konuşmacı olarak yer aldı.

Beklenenin üzerinde bir katılımın gerçekleştiği SAP Forum Ankara'da Vektora; standına ağırladığı katılımcılarla bilgi ve deneyimlerin paylaştı. 

 

 

 


 

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım