HaberlerVEKTORA, SAP BO 4.2 Upgrade Projelerinde Hızla İlerliyor
 
 
 
VEKTORA, SAP BO 4.2 Upgrade Projelerinde Hızla İlerliyor
20 Haziran 2016
 

"SAP BusinessObjects Business Intelligence 4.2 sistemini canlı kullanıma açılmadan önce test etmek ve değerlendirmek için oluşturulan Beta testing programına Türkiye'den katılan tek SAP iş ortağı olan Vektora, bu konudaki deneyimini upgrade (versiyon yükseltimi) projeleriyle müşterilerine aktarıyor.”

SAP BusinessObjects BI 4.2 Beta programına 2015 yılında  dahil olan Vektora, SAP BusinessObjects upgrade projelerine başladı.
 
Vektora, ilk SAP BusinessObjects 4.2 upgrade projesini FMCG sektörünün lider firmalarından birinde gerçekleştirmesinin ardından, yeni kurulumlarda upgrade projeleriyle müşterilerine katma değer yaratmaya devam ediyor.

SAP BusinessObjects 4.2 ile Gelen Yenilikler

“Daha Hızlı ve Daha Fonksiyonel”

SAP BusinessObjects 4.2 ile gelen fonksiyonel özelliklerle hem objelerin güvenliği arttıyor hem de raporlar hızlanıyor. SAP BusinessObjects 4.2, raporlara eklenen yeni özellikleriyle de kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlıyor. SAP BusinessObjects 4.2 sürümü içerisinde gelen özelliklerden birisi "Recyle Bin". Bu özellik SAP BusinessObjects içerisindeki objelerin güvenliğini arttırıyor.

Yine 4.2 versiyonunun bir özelliği olan "Paralel Data Provider Refresh" özelliği ile Web Intelligence raporları artık daha hızlı alınabiliyor.

Yeni sürüm ile gelen Web Intelligence içerisinde "Geo Maps" bileşeni sayesinde, Web Intelligence üzerinde haritalı raporlar oluşturulabiliyor ve SAP BusinessObjects 4.1 versiyonunda bulunmayan "Commenting" özelliği ile de Web Intelligence raporları üzerinde kullanıcılar yorum yazabilme imkanına kavuşuyor.

SAP BusinessObjects 4.2 versiyonuyla ilgili detaylı bilgi için bize ulaşın.

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım