HaberlerVEKTORA İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeydi
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VEKTORA İTÜ Kariyer Zirvesi'ndeydi
26 Şubat 2015

​Avrasya’nın en büyük üniversite kariyer fuarı olarak düzenlenen İTÜ Kariyer Zirvesi (İKZ), 23-25 Şubat tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi'nin 3 farklı yerleşke ve 6 ayrı biriminde gerçekleşti.

Vektora İnsan Kaynakları, 24 Şubat Salı günü İTÜ Ayazağa Yerleşkesinde  Elektrik Elektronik Bölümünde, 25 Şubat Çarşamba günü İTÜ Maçka Yerleşkesinde  İşletme Bölümünde stant açarak öğrencilerle bir araya geldi. Vektora İnsan Kaynakları uzmanları, SAP ve Microsoft danışmanlık dünyasıyla ilgili öğrencilerin merak ettiği  soruları yanıtladı ve öğrencilere önemli staj ve iş fırsatları için kapı açtı. 

Başarıyla tamamlanan İKZ'15 reel sektörde faaliyet gösteren firmalar ve öğrencilerin bir araya geldiği önemli bir platform oldu.

Etkinlik fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım