HaberlerVEKTORA, Etkili Sunumlarla İnovasyon Sahnesindeydi
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VEKTORA, Etkili Sunumlarla İnovasyon Sahnesindeydi
01 Haziran 2015

Yılın en önemli BT etkinliklerinden biri olan SAP İnovasyon Forum 29 Mayıs 2015 Cuma günü Rumeli Sergi Sarayı’nda gerçekleşti. Vektora SAP İnovasyon Forum’da Altın Sponsor olarak yer aldı.

SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin’in açılış konuşmasını yaptığı forumda, tiyatro oyuncusu, yöneticisi ve iş adamı Ali Poyrazoğlu, büyük beğeni toplayan kurumsal seminerlerinden bir yenisini "İnovasyon - Değişim - Dönüşüm" başlığı ile iş ve teknoloji dünyasını buluşturan SAP İnovasyon Forum'un açılışında katılımcılar için gerçekleştirdi ve seminer katılımcıların büyük ilgisini topladı.

İnovasyon forumun konu başlıkları İnsan Kaynakları – SuccessFactors, Satış ve Pazarlama – Hybris, Tedarik Zinciri, Satınalma – Ariba, Finans – Simple Finance, Bilgi Teknolojileri – S/4HANA oldu. Gün boyu önemli sunumlarla devam eden forum, büyük veri devriminin gelişmesindeki avantajları ve dezavantajları, uzmanlara göre hayatımızı İnternet'ten bin kat daha fazla etkileyecek olan büyük değişimi gözler önüne seren  The Human Face of Big Data isimli ödüllü belgesel gösterimiyle sona erdi.

VEKTORA, R3’ten bu yana SAP'nin en büyük inovasyonu S/4 HANA ile HANA Serüvenine Devam Ediyor

Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş ve Vektora Finansal  Uygulamalar Yöneticisi Burak Uygur, SAP İnovasyon Forum’da SAP’nin Türkiye lansmanını Nisan 2015’te yaptığı ve  R3’ten bu yana SAP'nin en büyük inovasyonu olan S/4 HANA ürününün Simple Finance çözümü ile ilgili önemli bir sunum gerçekleştirdiler. Sunumda S/4 HANA ile gelen tablo yapılarındaki değişiklik ve buna bağlı sadeleşme ile birlikte iş süreçlerindeki hızlanma ve daha hızlı ve kolay raporlama yapılabildiği vurgulandı. Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, Türkiye’de ilk Hana projelerinden birini Vektora’nın gerçekleştirdiğinin altını çizdi. Bununla beraber Türkiye’nin önde gelen firmalarında 10’nun üzerinde BW on Hana, BPC on HANA projeleri gerçekleştirdiklerini ve HANA serüvenlerine, Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS) bünyesinde gerçekleştirmekte oldukları S/4 HANA projesi ile  devam ettiklerini belirtti. 

VEKTORA, Vestel SMP Müşteri Başarı Hikayesiyle İnovasyon Sahnesindeydi

Teknoloji Devi Vestel’in Vektora danışmanlığıyla hayata geçirdiği SMP (SAP Mobil Platform) projesini SAP İnovasyon Forum’da Vestel Elektronik A.Ş. Bilgi Teknolojileri Müdürü Melih Sarıkaya anlattı.Türkiye genelinde Vestel servislerinin yaklaşık 2000 saha personeli için SAP Mobil Platformunda servis hizmetleri uygulamasını kapsayan projenin  saha servis hizmetlerinin otomatize edilmesi ve getirileri konusunda önemli bilgiler aktaran Melih Sarıkaya, Vektora’yı tercih etme nedenlerininin başında uzun süredir devam eden iş ortaklıklarıyla birlikte Vektora’nın başarılı proje yönetimini ve hızlı implementasyon desteğini hem bu uzun süreli iş ortaklığında hem de SMP projesinde Vektora’yı tercih etmelerindeki önemli faktörler olarak sıraladı.

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım