Haberler Vektora’dan İş Analitikleri Alanında GB&Smith ile Önemli İş Ortaklığı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora’dan İş Analitikleri Alanında GB&Smith ile Önemli İş Ortaklığı
21 Ekim 2015

Daha geniş bir ürün yelpazesinde hizmet vermek ve müşterilerine daha fazla katma değer sağlamak amacıyla yeni iş ortaklıkları kuran Vektora, Ekim 2015'te  iş analitikleri ve teknolojileri alanında dünyanın önde gelen firmalarından GB&Smith ile işbirliği anlaşmasına imza attı. 

SAP dünyasında 360 Suite, 365 Eyes, 365 View ürünleri ile adını duyurmuş Fransa merkezli global bir firma olan GB&Smith'in, özellikle SAP AG tarafından sertifikalandırılmış olan 360 Suite ürünü, şirketlere SAP Business Objects ürünleri üzerinde “yönetim, denetim, etki analizleri, yedekleme ve kurtarma, metadata raporlama ve güvenlik hizmetleri” sunuyor. GB&Smith; BNP Paribas, Airbus, Vodafone gibi çok önemli kurumsal referansları olan 360 Suite ürünlerinin yanı sıra, 365 Eyes ve 365 View ürünleriyle de  tüm kurumsal yazılımların denetiminin ve güvenlik düzeyinin merkezi olarak yönetilmesini sağlıyor. 

GB&Smith ile gerçekleştirilen iş ortaklığı ile  ilgili olarak Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş ve Vektora İş Analitikleri ve Teknolojileri Müdürü Kurtay Başarslan: “Akıllı karar destek sistemleri hedefinde olan firmalara çok önemli bir katma değer sağlayacak bir adım attık. Özellikle kurumsal alanda sadece analitik dünyası için değil, tüm kurumsal uygulamalar açısından son derece önemli ve tamamlayıcı bir ürün ailesi olduğunu bilerek, uzun vadeli bir iş ortaklığına imza atıyoruz” dediler.

GB&SMITH Satış ve Pazarlama Müdürü Tony Sansico ise iş ortaklığıyla ilgili şunları kaydetti: "Vektora ile iş ortaklığına başlamış olmak bizim için çok büyük bir fırsat. 30’dan fazla ülkede müşterimiz bulunuyor ve Türkiye gelişmek için çok iyi bir pazar. Türkiye’deki müşterilerimize de çözümlerimizle  değer katacağımıza inanıyor ve Vektora’ya teşekkür ediyoruz".

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım