HaberlerVektora Business Cup 2015'te Grup Liderliğine Yükseldi
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora Business Cup 2015'te Grup Liderliğine Yükseldi
27 Kasım 2015

Kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla Ekim - Aralık ve Nisan - Haziran dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez organize edilen, bu alandaki en kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan Business Cup’ta, Vektora bu sene rakipleri arasından sıyrılarak grup liderliğine yükseldi.

Önceki sezon turnuvaya erken veda eden Vektora ekibi, bu sezon ilk maçından itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Vektora ekibi, Parıltım Yemek ekibi ile gerçekleştirdiği son maçta, rakibinin taraftar desteğine ve deplasman baskısı altında olmasına rağmen baskın oyunuyla takımına galibiyeti getirdi.  

Organik Kimya, Veritas, İnanlar ve Parıltım Yemek takımlarını sırasıyla 2 - 1, 9 - 0, 7 - 0 ve 4 - 2 skorlarıyla mağlup eden Vektora, final yolunda oynadığı 4 maçta 4 galibiyet kazandı. Vektora ekibinin dinamik yapısı, takım ruhu ve istikrarlılığı ilk elemeleri grup lideri olarak tamamlamasını sağladı.

Vektora ekibi takım olarak gösterdiği başarının yanı sıra oyuncu bazında gol istatistiklerinde de ilk 5’te yer aldı. Ekibin yeni yüzleri ile performansını yükselten Vektora ekibi, başarısını karşılaşmalarda aldığı skor farkları ve galibiyetlerle kanıtlamaya devam ediyor.

Turnuva ile ilgili görüşünü aldığımız takımımızın forvetleri, Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş ve SAP Lojistik Uygulamalar Müdürü Mehmet Ali Uzun şunları kaydettiler:

“Bu turnuvanın ve benzer şekilde bu tip tüm organizasyonların her şeyden önce bir arada olma, takım oyununu oynayabilme ve birbirimizle iş dışında aynı hedef için ter dökme gibi önemli katkıları var. Biz bunu çok önemsiyoruz. “Önemli olan katılmak” diye bir klişe vardır, bizce eksik bir tanımlama. Belki daha doğrusu “Önemli olan elinden gelenin en iyisini yaparak katılmaktır”. Hakkını vermek, uğraşmak ve ter dökmek. Bunu yaptığımızı düşünüyoruz. Maç sonuçlarının da güzel olması motivasyonumuzu daha da artırıyor". Katılan, destek olan, maçlarımıza gelen tüm arkadaşlarımızla iyi bir etkinliğin parçası olduğumuzu bilmek çok güzel. “

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım