HaberlerVektora Business Cup 2015'te Fırtına Gibi Esiyor
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Vektora Business Cup 2015'te Fırtına Gibi Esiyor
09 Kasım 2015

Kurumsal şirketlerin çalışanlarından oluşan futbol takımlarının katılımıyla Ekim - Aralık ve Nisan - Haziran dönemlerinde olmak üzere yılda 2 kez organize edilen, bu alandaki en kapsamlı ve en profesyonel futbol organizasyonu olma özelliği taşıyan Business Cup’ta, Vektora fırtına gibi esiyor.  

İlk maçını Ekim ayında turnuvanın önceki dönem şampiyonlarından ve iddialı ekiplerinden Organik Kimya ile gerçekleştiren Vektora, rakibini 2 - 1 mağlup ederek iddialı bir başlangıç yaptı. Vektora, geçtiğimiz haftalarda ise Veritas Forwarding’i 9 - 0 yenerek geçen sezon istediği sonucu alamadan veda ettiği turnuvaya tüm hızıyla devam edeceğinin sinyallerini verdi.

Geçtiğimiz Pazar günü gruptaki 3. maçını İnanlar ile gerçekleştiren Vektora, rakibini 7-0 mağlup ederek grup liderliğini sürdürdü. Turnuva ile ilgili görüşünü aldığımız takımımızın forvetleri, Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş ve SAP Lojistik Uygulamalar Müdürü Mehmet Ali Uzun şunları kaydettiler: 

“Bu turnuvanın ve benzer şekilde bu tip tüm organizasyonların her şeyden önce bir arada olma, takım oyununu oynayabilme ve birbirimizle iş dışında aynı hedef için ter dökme gibi önemli katkıları var. Biz bunu çok önemsiyoruz. “Önemli olan katılmak” diye bir klişe vardır, bizce eksik bir tanımlama. Belki daha doğrusu “Önemli olan elinden gelenin en iyisini yaparak katılmaktır”. Hakkını vermek, uğraşmak ve ter dökmek. Bunu yaptığımızı düşünüyoruz. Maç sonuçlarının da güzel olması motivasyonumuzu daha da artırıyor".
Katılan, destek olan, maçlarımıza gelen tüm arkadaşlarımızla iyi bir etkinliğin parçası olduğumuzu bilmek çok güzel. 
08 Kasım’daki İnanlar maçımızda 10’dan fazla iş arkadaşımız destek olmaya gelmişti, hep beraber eğlendiğimizi düşünüyoruz, sonraki maçlarda da devam etmesini bekliyoruz.”

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım