HaberlerVEKTORA, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
VEKTORA, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde
13 Nisan 2015

Vektora, Bilkent Üniversitesi  Endüstri Mühendisliği Bölümü iş birliğiyle 16-17-18 ve 20 Nisan 2015 tarihlerinde Bilkent Üniversitesi'nde  SAP çözümleri ve yeni teknoloji trendlerinin anlatılacağı bir etkinlik düzenliyor. Etkinlikte, çoğu Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümlerinden mezun olan Vektora yöneticilerinden ve takım liderlerinden oluşan konuşmacılar; SAP Kurumsal Kaynak Planlama (ERP), SAP Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ve SAP İş Analitikleri ve Teknolojileri (BA&T) alanlarında önemli sunumlar gerçekleştirecekler.

Etkinliğin amacı hem yeni teknoloji trendleri ve çözümleri hakkında mühendislik öğrencilerini bilgilendirmek hem de SAP dünyasında yeni mezunları bekleyen iş fırsatları konusunda öğrencilere yol göstermek. 4 gün olarak planlanan etkinlik programında Genel SAP Tanıtımı, SAP Projeleri Yönetimi Metodolojisi, SAP Finans Modülleri, SAP Lojistik Modülleri, SAP İnsan Kaynakları Yönetimi Modülleri, SAP İş Analitikleri ve Teknolojileri, SAP CRM - Müşteri ilişkileri sistemleri ve Yeni Jenerasyon SAP Çözümleri ve teknoloji trendleri anlatılacak. 

Vektora'dan sunum yapacak kişiler: Genel Müdür Köksal Yılmaz, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, Proje Yöneticisi Cengiz Öztürk, SAP Finans Modülleri Takım Lideri Burak Başarslan, SAP Lojistik Modülleri Takım Lideri Kutay Emeksiz ve SAP Lojistik Modül Danışmanı Uğur Bayrakdar, SAP İnsan Kanyakları Takım Lideri Dilek Adak, SAP İş Analitikleri ve Teknolojileri Takım Lideri Evren Temiz.

Vektora Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş, mezunu oldukları okulda böyle önemli bir etkinlikle fayda sağlamaktan ve geleceğin mühendislerine yol gösterme fırsatı yakalamış olmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirtti. Sayın Demirbaş, ayrıca Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Sayın Profesör Dr. M. Selim Aktürk'e etkinlik için kendilerine verdikleri destekten dolayı Vektora adına teşekkürlerini iletti.

 

Program:

16 Nisan Persembe  
Yer: EE 01 (Elektrik Müh. Bölümü Büyük Amfi)
18:30 - 20:30 - Genel SAP Tanıtımı ve SAP Projeleri Yönetimi Metodolojisi

17 Nisan Cuma   
Yer: EE 01
18:30 - 20:30 - SAP Finans Modülleri

18 Nisan Cumartesi   
Yer: EE 01
09:30 - 12:30 SAP Lojistik Modülleri
13:30 - 15:15 SAP İnsan Kaynakları Yönetimi Modülleri
15:15 - 15:30 Ara
15:30 - 16:30  -  SAP İş Analitikleri ve Teknolojileri

20 Nisan Pazartesi
Yer: Mithat Çoruh Amfi 
15:30 - 18:00 -  SAP CRM Müşteri ilişkileri sistemleri ve Yeni jenerasyon SAP Çözümleri ve Teknoloji Trendleri

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım