HaberlerVektora, Avrasya'nın En Büyük Kariyer Zirvesi İKZ16'da Genç Yeteneklerle Buluşacak
 
 
 
Vektora, Avrasya'nın En Büyük Kariyer Zirvesi İKZ16'da Genç Yeteneklerle Buluşacak
15 Şubat 2016

Avrasya'nın en büyük kariyer zirvesi olan ve İTÜ Kariyer Merkezi’nin (İKM) 35 öğrenci kulübü ile organize ettiği İTÜ Kariyer Zirvesi'16 (İKZ'16),118  firmanın katılımıyla  23-25 Şubat 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Örnek Olay, Atölye Çalışması, İş/Staj Mülakatı ve sunumların yer alacağı İKZ'16;  İTÜ Ayazağa, Gümüşsuyu ve Maçka yerleşkelerinde, 6 ayrı noktada gerçekleştirilecek. Ana sponsorluğunu Vestel’in üstlendiği İKZ’16, farklı sektörlerden güçlü markaları öğrencilerle buluşturacak.

Vektora, 23 Şubat'ta İTÜ Maçka Kampüsü İşletme Fakültesi'nde, 24-25 Şubat'ta İTÜ Ayazağa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi'nde stand açacak. 

Vektora, standına uğrayarak Vektora'yı Facebook veya Linkedin hesaplarından takip edenler arasında yapılacak çekilişle 5 kişiye 10 bin mah Xiaomi marka powerbank hediye edecek.

Danışmanlık dünyasına iyi bir başlangış yapmak isteyenler için önemli fırsat olan İTÜ Kariyer Zirvesin'de Vektora standında gençleri sürprizlerde bekleyecek. Bu önemli buluşmayı kaçırmayın!

 

 

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım