HaberlerTurkcell Mobil Teknoloji Ödülü Vestel'e Layık Görüldü
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
Turkcell Mobil Teknoloji Ödülü Vestel'e Layık Görüldü
29 Eylül 2014

Teknoloji devi VESTEL; Vektora SAP CRM ve Microsoft ekipleri işbirliğinde gerçekleştirdiği SAP CRM  projesi ile 2014 Fortune 500 gala gecesinde verilen "Turkcell Mobil Teknoloji Ödülü"ne layık görüldü.

Fortune 500 Türkiye Şirket Sıralaması, Fortune Amerika'nın yılların deneyimi ile oluşturduğu kriterler ışığında, şeffaf ve objektif bir şirket sıralaması ortaya koyuyor. Bu yıl sekizincisi düzenlenen Fortune 500’de Türkiye’nin ana sponsoru Turkcell’in özel ödülü olan “Turkcell Mobil Teknoloji Ödülü"nün sahibi Vestel Elektronik San. ve Tic. A.Ş. oldu. Ödül Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan'a takdim edildi. Tekcan törende yaptığı konuşmada şunları ifade etti:

"Vestel Müşteri Hizmetleri olarak hedefimiz beklentileri memnuniyete, memnuniyeti de teşekküre dönüştürmek. Bunun için müşterilerimizin her zaman yanı başında olmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda teknolojiyi yakından takip ederek, süreçlerimize entegre ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda ödüllendirilmek bizler için büyük gurur kaynağı. Bu yıl kazandığımız iki ödüle bir yenisini daha eklemekten mutluluk duyuyoruz."

Proje ile VESTEL Nasıl Başarıya Ulaştı?

Vestel servislerinin kullandığı binlerce terminal cihazının üzerindeki Microsoft Mobil yazılımı sayesinde Vestel teknisyenleri tüm SAP CRM servis süreçlerini taşınabilir cihaz üzerinden yönetebilir oldu.Taşınabilir cihaz üzerinden, gerektiğinde teknisyenlerin yanlarında taşıdığı mobil yazıcı ile arıza / kurulum / ek garanti gibi çeşitli çıktılar almaları sağlanarak Vestel'in satış sonrası teknik süreçleri hızlandırıldı.

Hedefi satış sonrası servis hizmetlerinin kalitesini ve müşteri memnuniyetini ölçmek olan projede bu amaç doğrultusunda, verilmiş olan hizmet sonrası cep telefonları üzerinden SMS / MMS / interaktif SMS aracılığı ile müşterilerin düşünceleri / geri bildirimleri öğrenildi ve tüm bu bilgiler SAP CRM sistemine aktarıldı.

Elde edilen bu veriler CRM web ekranlarında hazırlanan SMS memnuniyet analiz raporları aracılığı ile merkez servis yetkililerinin değerlendirmesine sunuldu. Değerlendirme sonucunda olumsuzlukların nedenlerinin tespit edilmesi amacıyla aldıkları hizmetten memnun kalmayan müşteriler geri aranarak, hizmet kalitesinin artırılması için gerekli aksiyonlar alındı.

Vektora SAP Yazılım Geliştirme Direktörü Turgay Piyadeoğlu Vestel’in başarısıyla ilgili şunları ifade etti:
Projenin hayata geçmesi ile Vestel’de satış sonrası servis hizmetlerinin kalitesi ve müşteri memnuniyetinin iyileştirilmesi adına önemli bir adım atılmış oldu. Bu ödülde bu başarıyı taçlandırdı. Vektora olarak gerçekleştirmiş olduğumuz bu önemli proje sonucunda müşterimizin ödül kazanması bizleride grurlandırdı. Hem Vestel’de projeyi birlikte yürüttüğümüz ekibi hemde Vektora CRM yazılım geliştirme ve danışmanlık  ekiplerini ve tebrik ediyorum.”

Ödül ile ilgili videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım