HaberlerSAP İnovasyon Forum Gerçekleşti
 
 
 
SAP İnovasyon Forum Gerçekleşti
01 Haziran 2016

SAP İnovasyon Forum 2016, 31 Mayıs Salı günü Rumeli Sergi Sarayı'nda gerçekleşti.
SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan'ın konuşmasıyla başlayan Sap İnovasyon Forum 2016, SAP Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Uğur Candan'ın konuşmasıyla devam etti. Candan, SAP'nin dijital dönüşümdeki katkılarını başarı hikayeleriyle anlattı. SAP olarak dijital dönüşümdeki odak noktalarının kullanıcı deneyimi, iş ağları, nesnelerin interneti, çalışan gücü ve HANA platformu olarak sıraladı.

"HIZLAN FARK YARAT" Finalisteri İnovasyon Sahnesindeydi

SAP, İstanbul Sosyal İnovasyon Zirvesi kapsamında geçtiğimiz Şubat ayında duyurduğu, genç sosyal girişimcilik ekosistemini büyütmeye odaklanan “Hızlan Fark Yarat” programının finalistlerini SAP İnovasyon Forum sahnesinde tanıttı.

12 ay süren bu "Hızlan Fark Yarat" Programı, beş sosyal girişimcinin Türkiye’deki dezavantajlı gençlerin daha iyi eğitim almaları, kariyer gelişimleri için gerekli donanıma sahip olmaları ve toplumla etkin bir bütünleşme sağlayabilmeleri hedefiyle gerçekleştirdikleri projeleri desteklemek ve hızlandırmak amacıyla başlatılmıştı.

Bu kapsamda otizmli çocuklar için eğitsel oyunlar sunan platform "Otsimo", burs almak ve vermek isteyenleri buluşturan "E-bursum", Türk işaret dili kullanımı ile empatiye teşvik eden "Aşkını Başka Dilde Anlat" ve teknoloji ile sosyal fayda odaklı ürünler tasarlayıp, projeler üreten "Social Maker Lab", "Hızlan Fark Yarat" programının finalistleri olarak İnovasyon Forum sahnesinde tanıtıldı.

VESTEL, Vektora ile Gerçekleştirdiği "SAP MOBİL" Projesi ile

"Mobil Dönüşüm Ödülü" Aldı

Teknoloji Devi Vestel, SAP İnovasyon Forum'da saha servis süreçlerinin yönetimi için Vektora ile birlikte gerçeleştirdiği SAP Mobil projesiyle mobil dönüşüm ödülü aldı. Ödülü Vestel Genel Müdürü Tarkan Tekcan'a SAP Türkiye Satış Direktörü Musa Zorbozan takdim etti. SAP'nin İnovasyon Forum'da dönüşüm projelerinden Bulut Dönüşüm Ödülü'nü Rönesans Holding, HANA Platformu Dijital Dönüşüm Ödülü'nü Tüpraş, Tedarik Zinciri Dönüşüm Ödülü'nü Petkim aldı.

VEKTORA'nın SAP SSM Sunumuna Yoğun İlgi

Vektora SAP İnovasyon Forum'da SAP Strateji Yönetimi sunumuyla yer aldı. Vektora BI Takım Lideri Ahmet Emre Naza'nın yaptığı sunuma katılım yoğun oldu. Naza, ‎strateji‬ planlarınızı doğru çözümle yönetmenin kurumların hedeflerine daha kolay ve güvenle ulaşmayı sağladığını belirtti.

Gün boyu sunumlarla süren, SAP Forum İstanbul öncesi gerçekleşen yılın en büyük BT etkinliği olan SAP İnovasyon Forum saat 16:00'da sona erdi.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım