HaberlerSAP Forum İstanbul 2015, Vektora Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP Forum İstanbul 2015, Vektora Ana Sponsorluğunda Gerçekleşti
19 Ekim 2015

Vektora'nın ana sponsoru olduğu ve bu yıl 19.'su düzenlenen yılın en önemli BT etkinliği SAP Forum İstanbul, 15 Ekim Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti. "Sadeliği Keşfet" (Discover Simple) temasıyla gerçekleşen etkinliğe SAP iş ortaklarının, farklı sektörlerden üst düzey yöneticilerin ve SAP dünyasına ilgi duyanların arasında bulunduğu 5000'e yakın kişi katıldı.18 salonda 120 sunumun ve canlı demo uygulamalarının gerçekleştiği SAP Forum İstanbul’da, SAP çözümleri kapalı oda sunumları ve açık oturumlarla anlatılırken başarıyla hayata geçirilmiş SAP projeleri, proje başarı hikayeleri oturumlarıyla katıımcılarla buluştu. SAP Forum İstanbul açılış konuşmalarını yapan SAP Türkiye Genel Müdürü Zeynep Keskin ve SAP Chief Digital Officer (CDO) Jonathan Becher konuşmalarında; dijitalleşmenin ve inovasyonun önünü ancak sadeleşmenin açabileceğini vurguladılar.

VEKTORA Ana Sponsoru Olduğu SAP Forum İstanbul'a Damgasını Vurdu

Vektora, bu yıl 19. düzenlenen SAP Forum İstanbul'da ana sponsor olarak yerini aldı. SAP Forum İstanbul'un açılışında gösterimi yapılan tanıtım filmiyle büyük ilgi toplayan Vektora, Türkiye'nin önde gelen holdinglerinin CIO'larını ağırladığı panel, müşteri başarı hikayeleri, sunumları ve stand etkinlikleriyle akıllarda iz bıraktı.

Vektora etkinlikte, konuşmacı olarak Zorlu Holding CIO'su Murat Zeren, Borusan Holding CIO'su Ali Fuat Çötelioğlu ve Boyner Holding Omni-Channel Perakende & Teknoloji Direktörü Sedat Yıldırım'ın yer aldığı ve moderatörlüğünü Vektora Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Şahin'in yaptığı başarılı bir de panele imza attı. Panelde Türkiye'nin önde gelen holdinglerinin CIO'ları ile dijitalleşme ele alındı. Boyner Holding CIO'su Sedat Yıldırım, Hopi'nin çıkışıyla ilgili olarak, Boyner Grup'un yenilikçiliği yeni neslin ihtiyaç duyduğu alışverişin etrafında aradığını ve Hopi'ninde ortaya çıkışının ardında bu bakış açısı olduğunu söyledi. Omnichannel kavramı ile ilgili olarak ise omnichannel kavramının müşterinin herhangi bir noktada başladığı işlemi başka bir noktada başarıyla tamamlayabilmesi olduğunu söyleyen Yıldırım, bugünün alışveriş ihtiyacının insanların işte sepetine attığı bir şeyi evine gittiğinde satın alabilmesi oduğunu belirtti. Borusan Holding CIO'su Ali Fuat Çötelioğlu da dijitalleşme ile ilgili, Borusan Holding olarak bugüne kadar IT'de dijitalleşmeyi gerçekleştirdiklerini, sıra iş dünyasının dijitalleşmesi aşamasında olduğunu söyledi.

"En İnovatif SAP Dönüşüm Projesi" Ödülü ORS S/4HANA Projesine Layık Görüldü

SAP Forum İstanbul'da Ortadoğu Rulman Sanayi (ORS)'nin Vektora ile birlikte devam ettiği S/4HANA projesi, "En İnovatif SAP Dönüşüm Projesi" ödülüne layık görüldü. Ödülü, ORS adına ORS Üretim Planlama Müdürü Alptekin Demiray, SAP Ekosistem ve Kanal Satış Direktörü Selçuk Öznal'ın elinden aldı. Demiray: "Bu projeye başlamak bizim için büyük cesaretti, bizden daha cesaretli bir danışman kadrosu ile yola devam ediyoruz." dedi.

Vektora'nın ana sponsor olarak katıldığı, sürekli katılımcı ve müşterilerle dolu olan standı ve tanıtım filmiyle akıllarda iz bıraktığı SAP Forum İstanbul, son dönemde en çok konuşulan teknoloji trendi büyük verinin pek fazla ön plana çıkmayan insani tarafını inceleyen Hollywood yapımı ödüllü belgesel “Human Face of Big Data”nın da gösterimiyle sona erdi.

SAP Forum'15 fotoğrafları için tıklayınız.

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım