Haberler SAP Forum Ankara İçin Geri Sayım Başladı
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP Forum Ankara İçin Geri Sayım Başladı
26 Şubat 2015

SAP Forum Ankara 2015, 5 Mart Perşembe günü JW Marriot Otel'de gerçekleşecek. Vektora, bu yıl SAP Forum Ankara'da Bronz Sponsor olarak yerini alacak.

SAP Forum Ankara'da kamu ve özel sektörde e-devet dönüşümü, akıllı şehirler, enerji sektöründe SAP ile kurumsal dönüşüm ve bu dönüşümün dünyadan örneklerinin anlatılacağı önemli sunumlar yer alacak. Ayrıca Bilişimin Türkiye'nin kalkınmasındaki önemi ve katkısının anlatılacağı bir saat sürecek birde panel gerçekleşecek.

SAP Forum Ankara Ajanda

Teknoloji ve dijital dönüşüm trendlerinin paylaşılacağı önemli bir platform olan SAP Forum Ankara; dünyayı bilişimin ve dijitalleşmenin gözüyle değerlendirmek isteyenler için önemli kazanımlar sunuyor.

Kaçırmayın!

SAP Forum Online Kayıt

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım