HaberlerSAP FKOM 2015 Barselona'da Gerçekleşti
 
 
 
Haberler  
Vira Servis Saha Uygulaması Türkiye’nin En Büyük SAP S / 4 HANA Migration Projesini Conversion Metodolojisiyle Vestel Pazarlama’da Canlıya Aldık Flormar, Dijital Dönüşüm Projesine Vektora ile Başlıyor Vektora, Kale Grubu şirketlerinde SAP ERP Projesine Başlıyor Vektora, Gelişimine Hızla Devam Ediyor Vektora, SAP FORUM İstanbul'da VEKTORA, SAP S/4HANA Çözümünü Enerji Sektöründe de Başarıyla Tamamladı, ENDA ENERJİ Artık SAP Kullanıyor Vektora AR-GE MERKEZİ Oldu ! Vektora’nın Kalitesi Belgelendi ! Azerbaycan’daki İlk S/4HANA Projesi Canlıya Geçti Kızılay Kurumsal Kaynak Planlaması Otomasyon Projesi Hayata Geçiyor Vektora, SAP Forum Ankara’daydı Vektora'dan Enerji Sektöründe SAP ERP Projesi Vektora’dan Azerbaycan’da Kapsamlı SAP Projesi VESTEL KAFE VESTO SAP Business One Projemiz Canlı Kullanımda! İK Çözümleri Konferansı Gerçekleşti Vektora, SAP Forum İstanbul'da Fabrikasıyla IoT Deneyimi Sundu Yılın Veri Madenciliği Projesi Ödülü, Vestel'in! KORTEKS SAP BPC Projemiz Canlı Kullanımda Nesnelerin İnterneti (IOT) ve SAP Teknolojisi Buluşuyor
 
SAP FKOM 2015 Barselona'da Gerçekleşti
24 Ocak 2015

SAP’nin yılda bir defa düzenlediği en büyük satış toplantısı “SAP FKOM (Field Kick-Off Meeting) EMEA & MEE”, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) ve Orta ve Kuzey Avrupa (MEE) bölgelerinden gelen  SAP iş ortaklarının katılımıyla 19-23 Ocak 2015 tarihleri arasında Barselona’da gerçekleşti.

SAP Yeni Nesil Business Suite Çözümü "S4HANA" yı Duyurdu

SAP’nin stratejilerini, çözüm ve inovasyon yol haritasını, go-to-market stratejisini ve önerilerini anlamak için SAP iş ortaklarına eşşiz bir fırsat sunan SAP FKOM Barcelona’da SAP, yeni nesil Business Suite çözümü “S4HANA”'yı duyurdu. SAP’nin kıdemli üst yöneticilerinin tanıtımını yaptığı ve katılımcıların büyük ilgiyle karşıladığı  S4HANA'da  Bellek İçi Hesaplama (In-Memory Computing), In-Flight ve Real Time Raporlama ve daha az veri tabanı yerine ihtiyaç duyulmasını sağlayacak basitleştirilmiş veri modeli  gibi çok önemli değişiklikler dikkat çekti. Tamamını SAP çözümleri için geliştirdiği SAP'nin kullanıcı dostu arayüzü olan SAP Fiori ile sunduğu S4HANA ile SAP, geçen yıl FKOM’da bulut teknolojisi, Big Data ve basitleştirme üzerine verdiği mesajların en somut örneğini göstermiş oldu.

FKOM  2015'in en önemli başlıklarından bir diğeri de birbirine bağlanarak, bilgi paylaşarak akıllı bir ağ oluşturmuş cihazlar sistemi olarak tanımlanabilecek Internet of Things (IOT) oldu. Çözümlerinde IOT'i SAP Predictive Maintenance and Service, SAP connected Manufacturing, SAP Connected Logistics and SAP Augmented Reality olarak 4 şekilde konumlandıran SAP, yeni nesil uyulamalarıyla işletmelere ve tüm kullanıcılara trend olan IOT, in-flight raporlama, modelleme ve Büyük Veri'ye temas etme imkanı sağladığını gösterdi.

Vektora’dan Genel Müdür Köksal Yılmaz ve Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbaş’ın  katıldığı SAP FKOM 2015 EMEA & MEE hakkında Sayın Demirbaş şunları kaydetti:

”SAP’nin 2015 ve sonrasına ait stratejilerini görmek ve tüm SAP EMEA&MEE ekosistemi ile beraber yenilikleri ilk ağızdan dinlemek Vektora adına çok faydalı oldu diyebilirim. Aynı zamanda 2014’ün bölgesel ve genel bazda değerlendirmelerini dinleme şansımız oldu. SAP büyümeye, yeniliklere devam ediyor. Gelecek HANA ve CLOUD iş alanlarında ve SAP bunu artık her ortamda, her platformda sadece söylemiyor, üstüne basa basa vurgulayarak ekosistemine yön vermeye çalışıyor. Vektora olarak hem yenilikler konusunda, hem HANA ve CLOUD iş alanları konusunda bizler de buna uyum sağlayacak adımları atıyoruz, atmaya da devam etmemiz gerekiyor.”

Etkinlik fotoğraflarına buradan ulaşabilirsiniz...

Paylaş
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gönder
 
İLETİŞİM FORMU
Talebinizi İletin,
Size Hemen Yardımcı Olalım